Xtreme Fitness Gyms kontynuuje ekspansję w dużych miastach. Nowy klub powstanie w Rzeszowie

Łukasz Dojka
Łukasz Dojka / Fot. materiały prasowe
Sieć Xtreme Fitness Gyms podpisała umowę ze spółką Apklan, inwestorem Olszynki Park, wielofunkcyjnego kompleksu w centrum Rzeszowa. Budynek zostanie oddany do użytku w IV kwartale tego roku.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Olszynki Park to wielofunkcyjny handlowo-usługowo-biurowy i mieszkalny kompleks zlokalizowany w centrum Rzeszowa.

- Współpraca z inwestorem Olszynki Park jest dowodem na to, że w nasz model biznesowy wierzą właściciele najbardziej rozpoznawalnych nieruchomości w Polsce. Klub fitness podnosi wartość obiektu dla mieszkańców i najbliższego otoczenia, ale też przyciąga kolejnych klientów do części handlowo-usługowej. Cieszymy się, że społeczność Xtreme Fitness Gyms powiększy się o mieszkańców Rzeszowa – komentuje Łukasz Dojka, Prezes Zarządu Xtreme Brands. 

Wieżowiec osiągnie wysokość 220,67 m, co oznacza, że znajdzie się w gronie najwyższych budynków w Polsce. W obiekcie powstaną 292 apartamenty. Budynek inspirowany żeglarstwem zaprojektowała rzeszowska pracownia S.T. Architekci. 

- Olszynki Park to miejsce, które zapewnia mieszkańcom szereg udogodnień, takich jak gabinety lekarskie, restauracje, spa, basen czy kino. Naturalnym uzupełnieniem naszej oferty jest klub fitness, dzięki któremu rzeszowianie zadbają o swoją kondycję, ale też przyjemnie spędzą czas. Cieszymy się, że tak uznana marka jak Xtreme Fitness Gyms pojawi się w naszym mieście i to w kompleksie, który staje się wizytówką Podkarpacia – mówi przedstawiciel AKP Development SA.

Sprawdź też: Ceny lodów w 2024 Roku: Wzrost nawet o 50 proc.

Xtreme Fitness Gyms zrzesza pod swoim szyldem 67 obiektów. Obecnie jest na etapie dynamicznego rozwoju, w pierwszym kwartale br. sieć zawarła aż 30 nowych umów franczyzowych, w sumie współpracuje z ponad setką franczyzobiorców. W ramach modelu franczyzowego Xtreme Fitness Gyms wskazuje franczyzobiorcom optymalną lokalizację klubu oraz zapewnia w pełni wyposażony lokal. Do 2027 roku sieć zamierza uruchomić 227 klubów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ