WeInnovators.Club. Już w środę specjalny webinar dla przedsiębiorców

WeInnovators.Club. Już w środę specjalny webinar dla przedsiębiorców
W środę 13. stycznia odbędzie się webinar z cyklu WeInnovators.Club, z redaktorem i autorem książek specjalizującym się w biznesie i finansach, legendą amerykańskiego dziennikarstwa biznesowego. Eric Schurenberg to CEO Mansueto Ventures, wydawcy i właściciela kultowych magazynów biznesowych „Fast Company” oraz „Inc. Magazine”. W swojej bogatej karierze Eric Schurenberg był m.in. redaktorem naczelnym Inc. Magazine, twórcą i szefem CBS MoneyWatch, redaktorem naczelnym Money Magazine, a także wiceprezesem Goldman Sachs. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród dziennikarskich m.in. Luce Award (TIME), Loeb Award i National Magazine Award. Rozmowę z gościem i sesję Q&A poprowadzi Grzegorz Sadowski – Redaktor Naczelny My Company Polska.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

WeInnovators.Club to cykl webinarów w branży innowacji i nowych technologii, z których polscy przedsiębiorcy mogą czerpać inspiracje z pierwszej ręki i mieć możliwość rozmowy z wielkimi odkrywcami. W minionym roku, łącznie w blisko 30 spotkaniach online, wzięło udział ponad 10 tysięcy uczestników. Organizatorem spotkań jest Agencja Rozwoju Przemysłu. My Company Polska jest partnerem medialnym wydarzenia.

Od maja 2020 r. Agencja prowadzi regularne spotkania online, w środy o godz. 20:00. Pomysłodawcami Weinnovators.club są dyrektorzy odpowiedzialni za innowacje w ARP: Bartosz Sokoliński i Paweł Pacek. Gośćmi webinarów byli dotychczas najwybitniejsi profesorowie z uczelni biznesowych z całego świata – m.in. prof. Rita McGrath (Columbia University) prof. Soumitra Dutta (Cornell University), prof. Andrew Likierman (London Business School), prof. Mark Gruber (Politechnika w Lozannie), twórcy przełomowych modeli biznesowych – prof. Yves Pigneur i Alexander Osterwalder czy szefowie innowacji w największych korporacjach: Amazon, Samsung, CISCO czy ABB. Uczestnikami webinarów są menedżerowie innowacji, profesorowie studiów MBA, pracownicy centrów transferu technologii i wszyscy, dla których innowacje są ważne.  Moderatorem każdego webinaria jest wybitny polski ekspert w swojej dziedzinie. To jeden z celów projektu – tworzenie relacji między zagranicznymi i polskimi ekspertami innowacji. 

Kolejne webinary WeInnovators.Club – o czym tym razem? 

Każdy zorganizowany webinar liczył blisko 200 - 500 słuchaczy. Po zebranych komentarzach wiemy, jakie są ich największe oczekiwania względem poruszanych tematów, ale również doboru gości. – mówi Dyrektor Biura Rozwoju Technologii, Paweł Pacek. 

Już w środę 13. stycznia odbędzie się pierwszy w tym roku webinar z cyklu, z redaktorem i autorem książek specjalizującym się w biznesie i finansach, legendą amerykańskiego dziennikarstwa biznesowego. Eric Schurenberg to CEO Mansueto Ventures, wydawcy i właściciela kultowych magazynów biznesowych „Fast Company” oraz „Inc. Magazine”. W swojej niezwykle bogatej karierze Eric Schurenberg był m.in. redaktorem naczelnym Inc. Magazine, twórcą i szefem CBS MoneyWatch, redaktorem naczelnym Money Magazine, a także wiceprezesem Goldman Sachs. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród dziennikarskich m.in. Luce Award (TIME), Loeb Award i National Magazine Award.

Rozmowę z gościem i sesję Q&A poprowadzi Grzegorz Sadowski – redaktor naczelny My Company Polska. Przed nami spotkanie dwóch wybitnych dziennikarzy biznesowych!

Do webinaru można dołączyć rejestrując się na platformie zoom.us poprzez link: bit.ly/Weinnovators-32

Transmisja webinaru dostępna będzie również na stronie mycompanypolska.pl. Obok naszej redakcji partnerami webinaru są: Fundacja Koalicji na rzecz Polskich Innowacji, Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk oraz Amerykańska Izba Handlowa w Polsce. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY