Wegański deser od Quebonafide już w Biedronce. "Azjatycki przysmak nie tylko dla fanów rapu"

Mochi od Quebonafide
Mochi od Quebonafide
W sklepach sieci Biedronka jest już dostępny wegański deser lodowy Miss Ti 蒂小姐. Marka ta należy do rapera Jakuba Grabowskiego, znanego fanom hiphopu jako Quebonafide. To pierwsza współpraca największej sieci handlowej w Polsce z tym przedstawicielem młodego pokolenia twórców. Lody Miss Ti dostępne są wyłącznie w Biedronce.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Mochi to popularny w Azji mrożony rarytas: sorbet mango w delikatnym japońskim cieście ryżowym. Produkt marki Miss Ti dostępny jest w sieci Biedronka od czwartku, 28 lipca br., zawiera 6 sztuk w pełni wegańskich lodów. Cena opakowania to 19.99 zł. Oferta obowiązuje do 10 sierpnia br. lub do wyczerpania zapasów.

Miss Ti 蒂小姐 to marka należąca do polskiego artysty znanego jako Quebonafide. Raper sprzedał w Polsce ponad 500 tys. płyt, co czyni go jednym z najpopularniejszych muzyków w kraju.

- Sieć Biedronka nieustannie poszukuje inspirujących i ciekawych produktów do zaoferowania swoim klientom, tym są z pewnością wegańskie lody utworzone przez ambitnego i nietuzinkowego muzyka. Jesteśmy pewni, że ten azjatycki przysmak trafi w gusta klientów Biedronki, nie tylko fanów rapu - komentuje Tomasz Brandys, kupiec w sieci Biedronka.

Sprawdź też: 50 Cent dzieli się poradami biznesowymi

Wprowadzeniu do oferty wegańskich deserów lodowych mochi towarzyszy kampania marketingowa prowadzona na mediach społecznościowych Quebonafide, Miss Ti oraz na profilu sieci Biedronka, w której zamaskowana osoba szuka ochłody w sklepie w Ciechanowie. Tajemniczą postacią jest właśnie Quebonafide, urodzony w tym mieście.

Jednocześnie Biedronka rozwija również współpracę z inną znaną marką, czyli Fame MMA. Fame MMA – to polska federacja organizująca gale typu freak show fight. Od 28 lipca br. w sklepach sieci dostępny jest 37-gramowy baton sygnowany przez Fame MMA w cenie 2.99 zł za sztukę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ