Ulotka od Biedronki? Sieć rozpoczęła dużą akcję dotarcia do klientów

Biedronka
Fot. shutterstock.
Sieć Biedronka wysłała specjalne ulotki do 9 mln gospodarstw domowych. Ulotka informuje o specjalnej akcji promocyjnej.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Jak informuje firma, prawie 9 milionów polskich gospodarstw domowych otrzymało specjalną ulotkę, dzięki której od 26.01 do 08.02 mogą skorzystać z wyjątkowych promocji na popularne produkty. Oprócz tego ulotka zawiera także niespodzianki z dedykowanymi ofertami, dostępnymi w określonych dniach. 

Biedronka idzie do domów klientów

W ofercie znalazły się podstawowe produkty takie jak banany, jajka z chowu ściółkowego, mleko oraz ręcznik kuchenny. Zakupy są jednak limitowane - do 1 kg lub jednego opakowania produktów.

- Dbanie o rodziny jest dla nas niezwykle ważne, dlatego oferujemy im najlepsze okazje do oszczędzania. Jest to szczególnie kluczowe w obliczu wysokiej inflacji i trudności jakie napotykają polskie rodziny. Cieszymy się, że nasze działania przynoszą efekty - w 2022 roku klienci Biedronki zaoszczędzili ponad 7,5 miliarda złotych dzięki naszym ofertom i promocjom - Grzegorz Pytko, dyrektor handlowy w sieci Biedronka

Dodatkowo, na ulotce znalazły się też cztery promocje niespodzianki - przy zakupach z kartą Moja Biedronka lub aplikacją klient otrzyma voucher, na którym będzie wskazana kolejna, przeznaczona specjalnie dla niego oferta promocyjna na zakup produktu lub produktów – drukowany wraz z paragonem za dokonane właśnie zakupy.

Przeczytaj także: własny pomysł na biznes?

Zasady promocji Biedronki

Warunkiem skorzystania z akcji promocyjnej i uzyskania vouchera jest okazanie kasjerowi nie później niż przed dokonaniem wyboru płatności za zakupy kodu na voucher oraz karty MB, karty MB w aplikacji mobilnej Biedronka lub numeru telefonu przypisanego do karty MB. W przypadku skorzystania z kasy samoobsługowej należy zeskanować Kod na Voucher oraz kartę MB, kartę MB w aplikacji mobilnej Biedronka lub wpisać numer telefonu przypisany do karty MB, nie później niż przed dokonaniem wyboru płatności za zakupy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ