To nie jest kolejna zwykła relacja z InCredible Summit

InCredible Summit
InCredible Summit
Pod koniec kwietnia w warszawskim Garnizonie Sztuki odbył się InCredible Summit, a więc wydarzenie zwieńczające VI edycję programu InCredibles Sebastiana Kulczyka. To miała być zwykła relacja z tego eventu, ale w jego trakcie postanowiliśmy zaprosić gości do pewnej zabawy...

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

27 kwietnia 2023 roku odbyło się InCredible Summit – wydarzenie, podczas którego uczestnicy VI edycji programu InCredibles Sebastiana Kulczyka zaprezentowali swoje projekty przed gronem jurorów. W spotkaniu w teatrze Garnizon Sztuki w Warszawie uczestniczyło blisko 160 osób – przedstawicieli spółek wszystkich edycji InCredibles, mentorów, przedstawicieli funduszy, studentów MBA for Startups i innych przyjaciół programu.

Całodniowe spotkanie - pełne networkingu, inspiracji i wiedzy - uświetnili aktorzy teatru Garnizon Sztuki, wkraczając na scenę i odgrywając fragment spektaklu. Na koniec Jarosław Sroka, koordynator InCredibles, poprowadził (nie całkiem poważny) turniej wiedzy o ekosystemie startupowym i programie InCredibles.

Chcieliśmy przygotować zwykłą relację video z tego wydarzenia, ale w jego trakcie postanowiliśmy zaprosić gości do pewnej zabawy... Sprawdźcie nasz klip!

ZOBACZ RÓWNIEŻ