InCredible Summit 2024

Sebastian Kulczyk, twórca InCredibles i organizator spotkania, witający gości.
Sebastian Kulczyk, twórca InCredibles i organizator spotkania, witający gości. / Fot. mat. pras.
Dwieście siedemdziesiąt osób, w tym przedstawicieli interesujących startupów, znanych funduszy inwestycyjnych oraz osobistości ekosystemu startupowego, wzięło udział w drugim spotkaniu InCredible Summit.
ARTYKUŁ BEZPŁATNY

z miesięcznika „My Company Polska”, wydanie 6/2024 (105)

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

To było doprawdy niezwykłe Spotkanie dla wszystkich osób związanych z programem InCredibles, stworzonym przez Sebastiana Kulczyka. Uczestnicy spotkania zorganizowanego 25 kwietnia w CIC Warsaw mieli okazję nie tylko spotkać gwiazdy świata startupów, ale także poszerzyć swoje horyzonty dzięki licznym dyskusjom i debatom, które odbyły się na scenie InCredible Summit.

Ważnym punktem wydarzenia były prezentacje startupów, które rywalizowały o nagrody przygotowane przez Sebastiana Kulczyka i 15 funduszy inwestycyjnych, których szefowie stanowili jury konkursu. W gronie znalazły się najbardziej obiecujące, innowacyjne firmy – zwycięzcy specjalnych konkursów, takich jak Rookie of the Year – czyli programu „My Company Polska”. Nagrodę główną od Sebastiana Kulczyka – miejsce w czwartej edycji studiów MBA for Startups – otrzymało SeaSoil.

Na gości czekały też nieco bardziej nietypowe punkty programu. Przykładowo wywiad z Najlepszym Szefem w Polsce (czyli aktorem, Piotrem Polakiem, odtwórcą głównej roli w polskiej edycji „The Office”) czy specjalny konkurs, w którym uczestnicy musieli odpowiedzieć na bardzo nietypowe pytania.

My Company Polska wydanie 6/2024 (105)

Więcej możesz przeczytać w 6/2024 (105) wydaniu miesięcznika „My Company Polska”.


Zamów w prenumeracie

ZOBACZ RÓWNIEŻ