StartUpie, nie zwlekaj! Rekrutacja do Programu "Start in Park" już tylko do 31 Grudnia!

StartUpie, nie zwlekaj! Rekrutacja do Programu "Start in Park" już tylko do 31 Grudnia!
Fot. mat. pras.
Masz pomysł na nowy biznes lub innowację w swojej firmie? Nie czekaj. Rekrutacja do udziału w III edycji Programu Akceleracyjnego Start In Park, organizowanego przez Płocki Park Przemysłowo Technologiczny i Sieć Przedsiębiorczych Kobiet potrwa tylko do 31 grudnia. Nie przegap swojej szansy na rozwój!

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Program Akceleracyjny Start in Park to inicjatywa stworzona przez PPPT w partnerstwie z Siecią Przedsiębiorczych Kobiet, której misją jest wspieranie przedsiębiorców w subregionu płockiego w realizacji ich biznesowych projektów.

Każda edycja gromadzi 25 uczestników (osoby fizyczne lub maksymalnie 3-osobowe zespoły projektowe), wyłonionych w procesie rekrutacji, którzy chcą rozpocząć własną działalność gospodarczą, wprowadzić na rynek nowy produkt lub usługę, czy też planują nowe, innowacyjne przedsięwzięcie biznesowe w swojej firmie.

Program to niepowtarzalna okazja, by otrzymać nieocenione merytoryczne wsparcie, mentoring i szansę na zdobycie dodatkowych środków finansowania oraz zawiązanie wyjątkowych współprac i relacji, które z pewnością pozostaną z uczestnikami na dłużej.

Pokaż się światu! Zdobądź niezbędną w biznesie wiedzę i zbuduj sieć kontaktów

Najważniejszym aspektem Programu jest jego wartość edukacyjna. Podopieczni Programu biorą udział w intensywnych szkoleniach z zakresu marketingu, księgowości, prawa, zarządzania, sprzedaży oraz kompetencji miękkich. Razem to aż 70 godzin cennej wiedzy, dostarczonej przez doświadczonych ekspertów-praktyków. Ponadto każdy z uczestników otrzymuje indywidualne wsparcie mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, dostosowane do konkretnych potrzeb danego projektu.

Uczestnicy Programu zdobywają również cenną sieć kontaktów, która znacząco ułatwia poruszanie się po lokalnej przestrzeni biznesowej. Absolwenci, eksperci i mentorzy pozostają ze sobą w kontakcie i wspierają się wzajemnie na dalszej drodze do realizacji swoich przedsięwzięć.

Udział w Start In Park to również szansa na atrakcyjne nagrody pieniężne. Zwieńczeniem Programu jest konkurs Demo Day, w trakcie którego jury wyłoni trzech laureatów, którzy otrzymają nagrody w wysokości: 1. miejsce - 5 000 zł, 2. miejsce - 4 000 zł, 3. miejsce - 3 000 zł.

Bez względu na to, czy Twój projekt znajdzie się w finałowej trójce, masz również szansę na otrzymanie finansowego wsparcia funduszy VC, które patronują Programowi.

- Uczestnicy programu wynoszą z niego nie tylko wiedzę, ale też odwagę i wiarę we własne możliwości. – mówi Edyta Doiczman, jedna z koordynatorek projektu ze strony PPPT – Biorąc udział w Start in Park możesz wzbogacić swoją wiedzę o finansach, pozyskiwaniu funduszy, czy budowaniu własnej marki, ale także poznać wspaniałych, inspirujących ludzi, którzy mają odwagę spełniać swoje marzenia, potrafią myśleć twórczo, mają energię do działania i co ważne, doskonale rozumieją Twoje problemy i pragnienia, bo są na podobnym etapie swojego życia. – dodaje.

- Wartości edukacji i międzyludzkich relacji w biznesie nie da się przecenić. Środowisko w jakim przebywamy i ludzie, którymi się otaczamy, mają ogromny wpływ na nasz rozwój. Jeśli mamy możliwość skorzystać z wiedzy i doświadczenia innych, unikając przy tym różnych błędów na swojej drodze, nie wahajmy się, korzystajmy! - radzi Agnieszka Tomaszewska z Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.

Jak wziąć udział w rekrutacji do Programu Start In Park?

W Programie mogą wziąć udział:

· Osoby już od 16 roku życia, posiadające pomysł na biznes,

· Firmy w początkowej fazie rozwoju, działające do 3 lat na rynku (z Województwa Mazowieckiego)

· Doświadczone podmioty gospodarcze, planujące nowe projekty biznesowe. (z Województwa Mazowieckiego, funkcjonujące powyżej 3 lat na dzień składania wniosku)

Aby wziąć udział w rekrutacji należy wypełnić formularz, dostępny na stronie internetowej www.startinpark.pl

Udział w Programie Akceleracyjnym Start In Park jest bezpłatny.

Organizatorami Programu są Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny oraz Sieć Przedsiębiorczych Kobiet. Partnerami programu są: Miasto Płock, Cifal Płock i Unitar Płock.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.startinpark.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ