Już wkrótce wydarzenie Make the change – Młodzi na rynku pracy!

Wyzwania młodych na rynku pracy
Wyzwania młodych na rynku pracy
Sieć Przedsiębiorczych Kobiet wraz z partnerami projektu zaprasza na wydarzenie Make the change – Młodzi na rynku pracy! Projekt dedykowany jest osobom młodym oraz środowiskom korporacyjnym, naukowym i przedsiębiorcom zainteresowanym wyzwaniami młodych na rynku pracy. Celem wydarzenia jest wsparcie osób wkraczających na ścieżkę zawodową, wyposażenie ich w odpowiednie umiejętności, narzędzia oraz pewność siebie.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Projekt został podzielony na trzy etapy: debatę, warsztat oraz konferencję. W trakcie debaty eksperci z różnych środowisk rozmawiali na temat obecności młodych osób na rynku pracy i stojących przed nimi wyzwań. Wspólnie ustalili główne problemy i trudności, które towarzyszą osobom rozpoczynającym ścieżkę zawodową.

Kolejne etapy projektu to:

Warsztat Design Thinking 7 czerwca w Warszawie, którego celem jest praca nad wyzwaniami w kontekście zatrudniania młodych. Grupy warsztatowe będą opracowywać innowacyjne projekty, które ukażą się w raporcie podsumowującym, będą promowane wśród instytucji zainteresowanych wsparciem młodych, a dwa z nich zostaną zaprezentowane na Konferencji Make the Change. Weź udział w rekrutacji i zostań częścią projektu Make the Change! Link do formularza: TUTAJ.https://tiny.pl/9vcq9

Konferencja Make the Change 9 czerwca w Warszawie przy ul. Czackiego 15/17, w ramach której odbędzie się podsumowanie projektu oraz:

● debata “Impakt społeczny i edukacja” inaugurująca projekt "Przedsiębiorczość Społeczna - kurs podstawowy", realizowany w polsko-norweskim partnerstwie, przez Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS, Fundację Przedsiębiorczości Kobiet oraz Stiftelsen Mangfold i Arbeidslivet z Norwegii. Podczas debaty porozmawiamy o tym, jak uczyć o wpływie społecznym i przygotowywać do zaangażowania społecznego przyszłych przedsiębiorców i przedsiębiorczynie.
● wystąpienie Przemka Staronia psychologa, autora książek i Nauczyciela Roku 2018, który opowie o tym jakie szanse i zagrożenia na rynku pracy czekają na młodych z pokolenia Z.

Na wydarzenie zaproszeni są wszyscy zainteresowani rozwiązaniami powstałymi w programie, spotkaniem w gronie ekspertów, networkingiem, uczniowie i studenci, osoby, które mają w swoich domach dorastającą młodzież i którym zależy na poznaniu opinii ekspertów, osoby zainteresowane tematem innowacji społecznych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY