Stanowski. Dziennikarz, przedsiębiorca i prowokator. Nowy numer My Company Polska

Stanowski. Dziennikarz, przedsiębiorca i prowokator. Nowy numer My Company Polska
Krzysztof Stanowski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy sportowych w Polsce. Twórca portalu Weszło i klubu piłkarskiego KTS Weszło. Współtwórca Kanału Sportowego, jednego z największych projektów sportowych na polskim youtube. W okładkowej rozmowie z My Company Polska odsłania swoje biznesowe tajemnice.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

"Ktoś inny może za mnie nagrać program lub napisać tekst, ale spotkań biznesowych nikt za mnie nie odbędzie" - mówi w rozmowie z My Company Polska Krzysztof Stanowski. Dziennikarz opowiada o swojej drodze jako przedsiębiorca i zdradza plany, jakie ma wobec Weszło i Kanału Sportowego. (PS. Od stycznia będą duże zmiany!). I tłumaczy, w jaki sposób kontrowersje wokół jego osoby wpływają na jego biznesy.

Obok rozmowy przygotowaliśmy dla was jak zawsze zestaw ciekawych tekstów na temat unikalnych pomysłów biznesowych. Tym razem piszemy o polskim startupie, który rewolucjonizuje cyberbezpieczeństwo (Doxychain) czy niezwykłach pomysłach polskich naukowców w obszarze biotechnologii. Rozmawiamy także z Izabelą Makosz, twórczynią Time for Wax i dziś jedną z najlepszych ekspertek od biznesu na TikToku.

W numerze znajdziecie także potężny zestaw narzędzi dla przedsiębiorców na nadchodzące miesiące. Opisujemy najważniejsze zmiany, które wprowadza Polski Ład, ale także oceniamy wpływ obecnych warunków ekonomicznych na finanse przedsiębiorców. Pokazujemy również 7 najciekawszych naszym zdaniem newsletterów dla przedsiębiorców.

Jak co miesiąc mamy także raporty specjalne. To Zielone Strone Biznesu poświęcone tematyce transformacji energetycznej, E-commerce czy cyberbezpieczeństwo w firmach, a także employer branding w nowych czasach.

Wśród nieco "luźniejszych tematów" znajdziecie tekst o zarabianiu na polskich komiksach a także nieznanym obliczu Melchiora Wańkowicza.  W tym numerze ruszamy także z nowym cyklem. "Bohaterów polskiej przedsiębiorczości" zastąpią... "Największe afery gospodarcze Polski". Opiszemy w nich afery, które wstrząsały dawną Polską. Na pierwszy rzut opowiadamy historię "afery dojlidzkiej", która w czasach II RP zakończyła się prawdziwą bójką na sali sejmowej.

To i wiele więcej tylko w My Company Polska!

Grudniowy numer My Company Polska do nabycia od 1 grudnia w punktach sprzedaży (m.in. na stacjach benzynowych, kioskach i księgarniach) oraz na naszej stronie internetowej mycompanypolska.pl.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY