Jak zwęszyć miliony, czyli pieskie życie polskich startupowców? Nowy numer My Company Polska

Jak zwęszyć miliony, czyli pieskie życie polskich startupowców? Nowy numer My Company Polska
Polski "pet-biznes" rośnie i pokazuje pazury. Dla Doroty Rymaszewskiej (HiPets) Polska zrobiła się już za ciasna i chce wskoczyć do kolejnej "budy", a Sławomir Wiatr (PetHelp) pokazuje, jak chronić zwierzaki, które nie potrafią spadać na cztery łapy. Plus cztery wspaniałe pieski na okładce! Oto nowy numer My Company Polska.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Jeszcze dekadę temu biznes związany ze zwierzętami można było podzielić na trzy rodzaje - usługi weterynaryjne, pokarm i akcesoria. Dziś to pole do rozwiktu wspaniałych startupów. Dwa z nich - PetHelp i HiPets mają olbrzymią szansę na sukces w specyficznych obszarach - czyli ubezpieczeń dla zwierząt i systemu rezerwacji wizyt. O wyzwaniach związanych z tym biznesem i jego potencjałem do rozwoju rozmawiamy z twórcami tych dwóch startupów, ale także przygotowaliśmy obszerną analizę rynku.

Nowym numerem miesięcznika My Company Polska powinni zainteresować się nie tylko miłośnicy "x-nogów". Przygotowaliśmy dla Was sporą dawkę inspiracji - np. drewniane i kreatywne klocki dla dzieci, biznes na zdjęciach dostępnych dla każdego czy też międzynarodowe programy akceleracyjne dla polskich startupów.

W numerze znajdziecie m.in. zestawienie 25 najlepszych startupów z branży VR i AR, analizę polskiego rynku streamingów oraz raporty - m.in. dotyczące raportów ESG, wykorzystania nowych technologii w biznesie czy efektywności kosztowej. Ruszamy także ze specjalnym cyklem, w którym opisujemy drogę "od zera do milionera" w wykonaniu e-sklepów.

Wśród tematów bliskich każdemu przedsiębiorcy można znaleźć m.in. "depresję startupera", czyli dlaczego nasi innowacyjni i kreatywni ludzie wpadają w sidła choroby oraz na jakich benefitach zależy pracownikom.

Chcesz wiedzieć więcej? Nowy numer do nabycia w punktach sprzedaży (m.in. na stacjach benzynowych, kioskach i księgarniach) oraz na naszej stronie internetowej mycompanypolska.pl.

ZOBACZ RÓWNIEŻ