RevDeBug nawiązuje współpracę z LUX MED. "Czarna skrzynka" dla systemów IT pomoże branży medycznej

Zespół RevDeBug
Zespół RevDeBug, fot. materiały prasowe
Po pozytywnej weryfikacji w okresie testowym, Grupa LUX MED wybrała rozwiązanie polskiego startupu RevDeBug, pozwalające na skrócenie czasu eliminowania błędów produkcyjnych oprogramowania co najmniej o połowę.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Stabilność rozwiązań to z jednej strony efekt prewencji przy dobrym monitorowaniu, z drugiej zaś szybka identyfikacja i usunięcie problemu. – Robimy wszystko, by eliminować nawet najdrobniejsze zagrożenia utrudnień, cały czas szukając nowych mechanizmów do zastosowania. Sięgamy po najnowsze, innowacyjne narzędzia, żeby zapewnić pacjentom najwyższy możliwy poziom obsługi – podkreśla Jarosław Wójciński, dyrektor Departamentu Rozwoju IT w LUX MED.

Dlatego też w ubiegłym roku LUX MED zaczął testować narzędzie RevDeBug. Testy przebiegły zgodnie z deklaracjami dostawcy, co spowodowało pozytywną decyzję o zakupie i wykorzystaniu tego rozwiązania. – Zaczęliśmy od zastosowania narzędzia w Portalu Pacjenta, mając na uwadze konieczność dostępności pacjentów do procesów samoobsługowych, np. umawianie na wizyty, telekonsultacje online, odnowienie recept, zapytaj lekarza czy sprawdzenie wyników badań – dodaje Wójciński.

Sprawdź też: ClickMeeting

– Obecny, duży rozwój Grupy LUX MED ma swoje podłoże również w dużej otwartości na innowacje. Cały czas poszukujemy nowych rozwiązań technologicznych, wspierających z jednej strony jakość i komfort świadczenia usług medycznych dla naszych pacjentów, z drugiej zaś podnoszących niezawodność i wydajność zmian w systemach, dostarczanych przez dziesiątki wewnętrznych zespołów SCRUM – wyjaśnia Tomasz Garbowski, członek zarządu ds. IT i Projektów w Grupie LUX MED.

RevDeBug opatentował swoje rozwiązanie w USA. Działa ono na zasadzie podobnej do czarnej skrzynki w samolocie. Narzędzie nie tylko pokazuje dokładne miejsce w kodzie, gdzie wystąpił błąd, ale i wszystkie czynniki, które spowodowały jego wystąpienie. Oznacza to, że programista nie musi poświęcać swojego czasu na stawianie hipotezy i szukanie problemu po kolejnych linijkach kodu. Od razu widzi, gdzie wystąpił błąd i co go wywołało.

Dzięki temu efektywność pracy działów IT zwiększa się o co najmniej 20 proc., a czas naprawy błędów skraca się o minimum 50 proc. – mówi Adam Kruszewski, dyrektor ds. technicznych RevDeBug

– Cieszymy się, że RevDeBug pomaga Grupie LUX MED w zapewnianiu bezbłędnego działania Portalu Pacjenta i zwiększenia satysfakcji jego użytkowników. Dla nas jest to również dowód, że nasze narzędzie może usprawniać pracę działów IT i optymalizować działania firm również z branży medycznej – komentuje Marek Szmigiel, prezes RevDeBug.

RevDeBug - świat bez błędów

O RevDeBug pisaliśmy na naszych łamach w listopadzie ur. Artykuł można przeczytać TUTAJ.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY