Popularna platforma walutowa idzie na giełdę? "Rozważamy taką możliwość"

Fot. materiały prasowe
Fot. materiały prasowe
Cinkciarz.pl rozważa różne opcje dalszego rozwoju i ekspansji w 2021 r., w tym pozyskanie potencjalnego inwestora lub debiut giełdowy - podał fintech w oficjalnym komunikacie. W planach skupienie się na klientach biznesowych.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Spółki z Conotoxia Holding, do którego należą marki Cinkciarz.pl i Conotoxia, odnotowały w jubileuszowym 2020 roku znaczące wzrosty swoich produktów i usług. Rozwijał się zarówno segment detaliczny, jak i biznesowy. W ofercie portalu pojawiły się m.in. karty wielowalutowe, pożyczki w wielu walutach czy przekazy pieniężne z USA do Europy. Właśnie ujawniono kolejne plany przedsiębiorstwa.

W oficjalnym komunikacie czytamy, że Cinkciarz.pl poważnie rozważnie debiut giełdowy. Jednocześnie grupa zapowiada w 2021 r. wprowadzenie wielu nowości i innowacji dla swoich klientów. Kluczowym wdrożeniem ma być superaplikacja, integrująca usługi finansowe dotychczasowych kilku aplikacji. Cinkciarz.pl chce udostępnić też m.in. podpięcie kart do telefonów i zegarków, a także możliwość wypłaty środków z tytułu udzielonej pożyczki na kartę wielowalutową oraz możliwość ubiegania się o debet na karcie. Pożyczki zostaną włączone także do wymiany walut i przekazów pieniężnych.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY