Pakiet startowy małej firmy

Microsoft Office 2021
Microsoft Office 2021 to must-have jednoosobowej działalności, fot. materiały prasowe
Prowadząc jednoosobową działalność gospodarczą jesteś jak multiinstrumentalista, który dla uzyskania idealnego brzmienia potrzebuje zestawu naprawdę zgranych narzędzi. Właśnie dlatego, nowy Microsoft Office 2021 to must-have jednoosobowej działalności.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Dobra organizacja pracy i samodyscyplina to codzienność osób prowadzących własną firmę. Wszystko jest na twojej głowie – od biznesplanu, marketingu i codziennych obowiązków po „papierkową robotę”, a nawet prowadzenie księgowości. Nowa wersja pakietu Microsoft Office Home & Business 2021 została stworzona z myślą o twoich potrzebach. 

Microsoft Office Home & Business 2021 to niezbędnik jednoosobowej działalności

W ramach pakietu Microsoft Office Home & Business 2021 zyskujesz dostęp do najważniejszych aplikacji, które pomagają  w realizacji bieżących zadań, od przygotowania prostych dokumentów, po samodzielną księgowość. W jego skład wchodzą popularne i aplikacje w nowej odsłonie. Są to:  Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Teams i Outlook.

Co bardzo istotne z perspektywy przedsiębiorcy na JDG, który nierzadko prowadzi swoją działalność z domowego biura, pakiet Microsoft Office Home & Business 2021 oferuje jedną licencję dla użytku domowego i firmowego. W praktyce oznacza to, że jednocześnie możesz pracować nad ofertą dla kontrahentów i pomagać dziecku w przygotowaniu szkolnej prezentacji. A wszystko to w ramach tej samej licencji. 

W przypadku tego pakietu zamiast regularnie opłacanego abonamentu wystarczy jednorazowa opłata, w ramach której otrzymujesz dożywotnią licencję na jedno stanowisko. Zmieniając komputer po prostu instalujesz pakiet na nowym urządzeniu. 

Nowy Office 2021 zawiera narzędzia niezbędne do samodzielnego prowadzenia firmy, jak również do udostępniania plików kontrahentom czy zdalnej współpracy. Możesz pracować jak profesjonalista, tworząc i analizując dokumenty. Aplikacje pakietu Office w wersji 2021 zyskały najważniejsze funkcje, dostępne dotychczas wyłącznie dla subskrybentów Microsoft 365. To przede wszystkim skuteczna współpraca dzięki funkcjom współtworzenia dokumentów w czasie rzeczywistym; nowy Office 2021 umożliwia błyskawiczne uzyskanie feedbacku od klienta w formie dynamicznych komentarzy, czy zdalną współpracę z innymi profesjonalistami. Jeśli zaś korzystasz z outsource’ingu i zlecasz projekty innym specjalistom, Office 2021 umożliwi łatwiejszą organizację i skuteczne monitorowanie postępów w pracy.

Office 2021 – dopasowany do potrzeb małego biznesu

Pakiet Microsoft Office Home & Business 2021 zawiera wszystko, co jest niezbędne do efektywnego prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej. Dla tych zaś, których potrzeby wykraczają poza możliwości podstawowego pakietu, Microsoft przygotował Office Professional 2021, obejmujący wszystkie aplikacje pakietu Office Home & Business 2021 oraz aplikacje Access i Publisher na PC. Ta wersja dostępna jest wyłącznie w cyfrowej dystrybucji ESD (Electronic Software Distribution), czyli w elektronicznej sprzedaży w postaci klucza. 

Warto także podkreślić, że wybierając pakiet Office 2021 przez pierwszych 60 dni zyskujesz dostęp do pomocy technicznej Microsoft bez dodatkowych kosztów.

Dożywotnia licencja Office 2021 obejmuje jedno stanowisko. Pakiet jest kompatybilny z komputerami z systemem operacyjnym Windows 10, Windows 11, oraz z komputerami Mac.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY