NajlepieEY posłuchaj: Miejski górnik o blaskach i cieniach przedsiębiorczości [PODCAST]

Paweł Jarski
Paweł Jarski, fot. materiały prasowe
Co triathlon ma wspólnego z recyclingiem? Jak firma z Grodziska Mazowieckiego urosła w międzynarodowy konglomerat obecny w kilkudziesięciu krajach? Paweł Jarski, prezes i założyciel Elemental Holding rozmawia z Magdaleną Wierzchowską o tym jak wejście w biznes odzyskiwania metali rzadkich umożliwiło mu rozwinąć przedsięwzięcie na skalę światową.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Paweł Jarski motywuje innych, by bez kompleksów rozwijali międzynarodowe biznesy i nie bali się porażek. Laureat nagrody EY Przedsiębiorca Roku 2022 dzieli się też doświadczeniami z Monte Carlo, gdzie rywalizował z przedsiębiorcami z całego świata o tytuł EY World Entrepreneur of the Year.

Posłuchaj podcastu i dowiedz się:

- Na ile wizyta w Monte Carlo na światowym EY World Entrepreneur of the Year umożliwia nawiązanie nowych biznesowych kontaktów?

- Jak to się stało, że osoba zarządzającą firmą z Grodziska Mazowieckiego zaszła tak daleko?

- Jaki jest największy sukces Pawła Jarskiego, a gdzie menedżer upatruje największej porażki?

- Jak się zarządza biznesem obecnym w tylu krajach, gdzie inżynieria finansowa i zarządzanie muszą być na wyższym poziomie niż w firmach obecnych tylko na jednym rynku?

- Czy jest możliwe rozwijanie tego typu biznesów bez wsparcia ze strony silnych instytucji finansowych? Czy mają oni przewagę nad inwestorami giełdowymi?

- Czy nagroda EY Przedsiębiorca Roku to koniec pewnego etapu w karierze czy dopiero początek kolejnego, jeszcze ciekawszego?

- Czy Elemental Holding liczy, jaką wartość generuje dla planety?

- Co doświadczony menedżer chce przekazać przedsiębiorcy wchodzącemu w biznes?

Zapraszamy też przedsiębiorców i przedsiębiorczynie do aplikowania w kolejnej edycji konkursu EY Przedsiębiorca Roku na stronie przedsiebiorcaroku.pl.

ZOBACZ RÓWNIEŻ