Luksusowy Bentley Continental w ofercie Panek CarSharing

Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe
Do usługi PANEK CarSharing dołącza samochód o najmocniejszym silniku w historii. Bentley Continental dostępny jest już w grupie Extreme i można go wynająć na minuty.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

We wrześniu informowaliśmy, że do floty PANEK CarSharing dołączyło futurystyczne BMW i8. Teraz oferta firmy poszerzyła się o 550-konnego Bentleya Continentala.

Jak przekonują przedstawiciele przedsiębiorstwa, Continental to bardzo nietypowe auto, dlatego warto zapoznać się z instrukcja znajdującą się w schowku, aby móc je szybko opanować. Silnik 6.0 W12 modelu składa się z czterech rzędów po trzy cylindry każdy, rozwartych pod kątem 15° i opartych na jednym wale głównym. Z pojemności 5998 cm³ dzięki dwóm turbosprężarkom KKK uzyskuje moc 550 KM i maksymalny moment obrotowy na poziomie 650 Nm. 2-drzwiowy coupé będzie miał najmocniejszy silnik w całej flocie. Samochód rozwija maksymalną prędkość 318 km/h, a przyspiesza od 0 do 100 km/h w 4,8 s. Poza tym, oferuje bardzo dobry zestaw nagłośnieniowy wraz ze zmieniarką płyt kompaktowych. Autem podróżować mogą 4 osoby. Koszt wynajęcia Continentala to 3,99zł za minutę i 4,99zł za kilometr liczone łącznie.

Na potrzeby PANEK CarSharing Continental zyskał zupełnie nowy kolor, którego nie oferowała żadna fabryka. Pankowy Bentley jest perłowy i posiada charakterystyczne dla aut wynajmowanych w Panek logotypy i wizerunek ptaka na masce.

Oczywiście nie każdy będzie mógł przejechać się tym luksusowym modelem. Aby wynająć Bentleya Continentala należy posiadać zainstalowaną aplikację PANEK CarSharing, zweryfikowane konto i wydane 2000 zł w usłudze. - Samochody najwyższej klasy są dostępne tylko dla osób, które są związane z marką i korzystają z usług nie od dziś - przekonują przedstawiciele firmy.

PANEK CarSharing - działający na rynku od ponad trzech lat - mocno ucierpiał z powodu pandemii koronawirusa. Mimo to firma rozszerza działalność o kolejne miasta, a do floty dołączają nowe samochody. Już wcześniej mogliśmy wypożyczyć nie tylko popularne modele (Nissan Leaf, Toyota Yaris Hybrid czy Fiat 500), ale również bardziej unikatowe egzemplarze na czele z Polonezem, Fiatem 126p i Syreną. W swojej ofercie Panek CarSharing ma obecnie ponad 2300 samochodów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY