Klimatyzator przenośny zyska popularność przez home office

Klimatyzator przenośny / Fot. Materiały prasowe
Klimatyzator przenośny / Fot. Materiały prasowe
Klimatyzator przenośny znacznie obniża temperaturę w pokoju. Osoby przyzwyczajone do klimatyzowanych pomieszczeń, które pracowały w korporacji, z pewnością zainteresują się zakupem w dobie home office.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Klimatyzator przenośny cechuje się łatwością obsługi. Nie musimy zatrudniać firmy do instalacji pełnej klimatyzacji, choć taka jest oczywiście najskuteczniejsza. Wystarczy że kupimy sprzęt, który wyglądem przypomina małą lodówkę, i podłączymy go do prądu. Dodatkowo trzeba skierować jego rurę do okna - tak, aby odprowadzała ciepłe powietrze na zewnątrz mieszkania. 

Sprawdź: Pomysł na biznes

W małym pomieszczeniu (ok. 20 m2) klimatyzator przenośny jest w stanie zapewnić bardzo chłodne, niskie temperatury, na poziomie np. 16-18 stopni C. Dzięki temu nawet osoby, które zawsze skarżą się na gorące dni, będą mogły komfortowo pracować i nigdy już nie będą narzekać na upały. 

Klimatyzator przenośny warto polecić przede wszystkim osobom, które mieszkają w blokach, zwłaszcza na wyższych piętrach. Tego typu mieszkania bardzo się nagrzewają i jedynym rozwiązaniem na obniżenie temperatury jest instalacja klimatyzacji. Wiele osób nie chce jednak aż tak ingerować w mieszkanie, a niektóre nie mogą pozwolić sobie na takie przeróbki, ponieważ spędzają czas w mieszkaniu wynajmowanym. 

Zobacz: TikTok

W tej sytuacji klimatyzator przenośny będzie idealny. Urządzenie wnosimy do danego pokoju, podłączamy, a po okresie letnim możemy np. wynieść do piwnicy. 

Zainteresowanie klimatyzatorami przenośnymi - Google Trends, 2020

Jedyną wadą, poza stosunkowo dużym zapotrzebowaniem na prąd, jest głośna praca klimatyzatorów. Jeśli więc pracujemy na home office, zdecydowanie powinniśmy wtedy założyć słuchawki. To jednak nie jest problemem dla większości z nas, prawda?

Firmy, które stawiają na biznes sezonowy, zdecydowanie powinny w tym roku zainteresować się klimatyzatorami przenośnymi. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ