Jurek Owsiak zdradza szczegóły tegorocznego Pol'and'Rock Festival. Ceny, zasady wejścia[TYLKO U NAS]

Jurek Owsiak na Pol`and`rock Festival
Jurek Owsiak na Pol`and`rock Festival
Znamy szczegóły organizacyjne tegorocznego festiwalu Pol`and`Rock Festival! Obowiązujące zasady zdradza w rozmowie z mycompanypolska.pl sam Jurek Owsiak.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Tegoroczny Pol'and'Rock Festival odbędzie się w dniach 29-31.07 na lotnisku Makowice-Płoty. Głównym kryterium wyboru nowej lokalizacji dla imprezy były oczywiście kwestie związane z zapewnieniem bezpieczeństwa uczestnikom, ale nie bez znaczenia pozostają dobre relacje z lokalnymi władzami.

W rozmowie z mycompanypolska.pl Jurek Owsiak zdradza szczegóły dotyczące tegorocznej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Oto najważniejsze informacje:

Pol'and'Rock Festival. Ceny i zasady uczestnictwa

Jak zapewnia Jurek Owsiak, cena wejściówki na imprezę nie przekroczy 50 zł – to koszt testu, płynów dezynfekujących i maseczek. Jedna osoba będzie mogła nabyć dwie wejściówki, przygotowywane są również pakiety rodzinne.

Liczba osób, które będą mogły wziąć udział w wydarzeniu, będzie ograniczona. Sprzedaż będzie odbywać się partiami, ale szczegółowe informacje poznamy na konferencji w najbliższy poniedziałek

"Festiwale latem? Będzie ich na tyle, że każdy będzie miał okazję potańczyć" - mówi Adam Godziek, współwłaściciel More Music Agency.

Pol'and'Rock Festival. Obowiązkowe testy na COVID-19

Mimo potencjalnie bardzo zaawansowanego etapu szczepień w Polsce, testy na COVID-19 przed wejściem będą obowiązkowe, nawet dla zaszczepionych. Testowanie potrwa ok. 8 minut i ma być bardzo komfortowe, bo wymaz pobierany jest z końca nosa. Na teren imprezy wejdą tylko te osoby, u których test wykaże, że są zdrowe.

Szukasz pomysłu na biznes? Sprawdź nasze propozycje

Pol'and'Rock Festival. Zasady

Na 50-hektarowym terenie festiwalu znajdzie się jedna scena oraz Akademia Sztuk Przepięknych. Spotkania w ramach ASP będą odbywały się do godz. 15, natomiast koncerty na głównej scenie do ok. 1 nad ranem. Miasteczko Lecha będzie ogrodzone, czyli nie będzie możliwości przemieszczania się z napojem w ręku. Na teren festiwalu będzie można wejść od wtorku 27 lipca

Przed wejściem na teren festiwalu trzeba będzie podać swoje dane – to konieczne do szybkiego kontaktu w przypadku ewentualnych problemów. Dane, jak zapewnia Jurek Owsiak, będą dokładnie zabezpieczone, w oparciu o doświadczenia fundacji.

Jurek Owsiak zdradził nam również brak obecności Limp Bizkit, znanego amerykańskiego zespołu nu metalowego. Zespół potwierdził swoją obecność, ale najprawdopodobniej pojawi się na "Najpiękniejszym Festiwalu Świata" dopiero w przyszłym roku.

Cały wywiad z Jurkiem Owsiakiem ukaże się na łamach mycompanypolska.pl już w najbliższy poniedziałek. Poznacie nie tylko więcej szczegółów dotyczących Pol'and'Rock Festival 2021, ale również przeczytacie o kulisach organizacji tak wielkiej imprezy.

 

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY