Hotailors zmienił się w WorkTrips.com. Wkrótce nowa funkcjonalność - zamawianie przejazdów Uberem

WorkTrips.com
WorkTrips.com, fot. materiały prasowe
W 2023 rok polski startup Hotailors wchodzi z nową nazwą. – Dotychczasowa nazwa naszego narzędzia już dawno przestała oddawać szeroki zakres usług jakie oferujemy, stąd potrzeba brandu, który mówi wprost – WorkTrips.com! - mówi Filip Błoch, współzałożyciel i prezes WorkTrips.com.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Rebranding jest wynikiem ciągłego rozwoju spółki oraz coraz szerszej ekspansji zagranicznej, której ma dodatkowo pomóc. – Zmiany, które zaszły w systemie, możliwości jakie daje narzędzie oraz rynek jaki jesteśmy w stanie obsługiwać już dawno wykraczały poza usługi hotelowe. Tym samym gra słowna Hotailors (hotel + tailors) przestała oddawać ducha i ideę naszej firmy. Nowa nazwa lepiej definiuje szerokie spektrum usług oraz ich jakość, a jednocześnie pozwala nam na lepszą prezencję na rynkach zagranicznych – dodaje Błoch.

WorkTrips.com - coraz więcej udogodnień

– Nasz dział IT stale się rozwija i pracuje nad dostarczeniem na rynek najlepszej technologii do zarządzania podróżami biznesowymi. Dzięki tworzeniu polityk podróży, cały proces akceptacji wyjazdu jest zautomatyzowany i pozwala na oszczędność nawet 90 proc czasu potrzebnego do zarządzania podróżą - tłumaczy Maciej Stopierzyński, dyrektor ds. technicznych i współzałożyciel WorkTrips.com.

Polityka podróży pozwala jasno określić warunki podróży służbowej pracowników. Kiedy pracownik wybierze hotel oraz transport określony i dozwolony w polityce, wyjazd zostanie zaakceptowany automatycznie. – To rozwiązanie można wykorzystać również w przypadku zrównoważonego rozwoju. Możemy określić w polityce, że w przypadku krótszych wyjazdów, pracownik musi wybrać transport kolejowy zamiast lotniczego. To pozwoli zminimalizować zużycie CO2 podczas jego wyjazdu – wskazuje Michał Szeksztełło, dyrektor operacyjny i współzałożyciel WorkTrips.com. Dodatkowo, w narzędziu dodano informację do każdego połączenia, na temat wymetiowanego CO2 na danej trasie.

Innymi udogodnieniami są m.in. ubezpieczenie podróży służbowej (razem z AXA Partners) oraz integracja z serwisem Booking.com, która daje możliwość rezerwacji noclegów w mniej popularnych miastach. Trwają również prace nad wdrożeniem do narzędzia zamawiania przejazdów poprzez aplikację Uber. To rozwiązanie ma być dostępne w I kwartale 2023 roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ