Duża flota? Żaden problem!

fot. Adobe Stock fot. Adobe Stock
Nowe auto nawet co 12 miesięcy, zero kosztów za obsługę serwisową, brak problemów ze zbyciem pojazdu i miesięczne raty znacznie niższe niż w przypadku klasycznego kredytu – to tylko niektóre korzyści wynajmu długoterminowego w Carefleet S.A.
ARTYKUŁ BEZPŁATNY

z miesięcznika „My Company Polska”, wydanie 10/2020 (61)

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Carefleet S.A. to należąca do Grupy Credit Agricole spółka, która od ponad 15 lat finansuje i kompleksowo obsługuje floty należące do dużych przedsiębiorstw działających w różnych branżach i sektorach rynku, dbając jednocześnie o optymalizację kosztów związanych z użytkowaniem pojazdów.

Im większa flota firmowych samochodów, tym więcej działań strategicznych i operacyjnych związanych z jej bieżącą obsługą. Dlatego korporacje i duże przedsiębiorstwa na całym świecie od lat korzystają ze wsparcia wyspecjalizowanych firm Car Fleet Management, które oferują nie tylko finansowanie pojazdów, ale również szeroki pakiet usług zarządczo-administracyjnych. W Carefleet wychodzimy z założenia, że niezbędnymi elementami uzupełniającymi oba te obszary są rzetelne i profesjonalne doradztwo oraz silne zaangażowanie we współpracę. Daje to gwarancję efektywnego dopasowania struktury i parametrów użytkowoekonomicznych floty do indywidualnych potrzeb dużego biznesu.

Korzyści z wynajmu długoterminowego samochodów w Carefleet S.A.:

- Przewidywalność kosztów użytkowania firmowych samochodów w długiej perspektywie czasowej
- Bogaty i elastyczny pakiet usług dodatkowych zapewniających kompleksową obsługę floty
- Redukcja działań administracyjnych, operacyjnych i technicznych związanych z utrzymaniem floty
- Kompleksowe wsparcie zespołu specjalistów w efektywnym zarządzaniu firmową flotą
- Możliwość sfinansowania samochodów wszystkich marek dostępnych na polskim rynku, w tym również dostawczych z zabudowami specjalistycznymi
- Eliminacja kosztów i problemów związanych z odsprzedażą samochodów po zakończeniu umowy wynajmu
- Kompleksowy i rozbudowany system raportowania odpowiadający na aktualne potrzeby firmy
- Centrum Obsługi Kierowców – jeden numer dla wszystkich użytkowników dostępny 24 godziny na dobę
- Dostęp do nowoczesnego wsparcia technologicznego: Portalu Klienta Carefleet i aplikacji Carefleet GO

Wynajem długoterminowy coraz bardziej popularny w firmach z sektora MSP

Jak wynika z najnowszych badań zrealizowanych na zlecenie Carefleet S.A., już niemal 25 proc. przedsiębiorców z sektora MSP korzysta z wynajmu długoterminowego samochodów. Rozwiązanie to nie skutkuje angażowaniem własnego kapitału, a minimum formalności i relatywnie niskie wymogi zabezpieczenia transakcji w porównaniu z kredytem bankowym są dla przedsiębiorców dodatkową zachętą. Firmy z sektora MSP, które korzystają z wynajmu długoterminowego w Carefleet, mogą liczyć także na pełne wsparcie opiekuna odpowiedzialnego za większość spraw związanych z bieżącą obsługą samochodów.

Komentarz Bartosza Olejnika, dyrektora sprzedaży i marketingu w Carefleet S.A.

Warto wybierać sprawdzone i skuteczne rozwiązania. Dzięki wynajmowi długoterminowemu w Carefleet S.A. przedsiębiorcy oszczędzają czas i pieniądze, poprawiają efektywność ekonomiczną i użytkową floty, a także uzyskują kompleksowe wsparcie doświadczonego i zaangażowanego zespołu specjalistów na każdym etapie współpracy. Gwarantujemy partnerskie podejście, transparentność oraz sprawność realizacji procesów przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi. Modułowa oferta umożliwia dopasowanie parametrów usługi do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

My Company Polska wydanie 10/2020 (61)

Więcej możesz przeczytać w 10/2020 (61) wydaniu miesięcznika „My Company Polska”.


Zamów w prenumeracie

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY