Drutex szuka możliwości rozwoju na włoskim rynku

Drutex szuka możliwości rozwoju na włoskim rynku
Firma Drutex wzięła udział w targach SAIE we włoskiej Bolonii.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Targi SAIE, to jedno z najważniejszych wydarzeń na mapie eventów wystawienniczych branży budowlanej we Włoszech. W tym roku, od 19 do 22 października, Bolonia gościła przedstawicieli branży już po raz 56. Swoje oferty zaprezentowało 430 firm.

Dla firmy Drutex udział w tym wydarzeniu to stały i bardzo ważny punkt kalendarza targów na całym świecie.

- Zainteresowanie targami SAIE było bardzo duże. Już pierwszego dnia pojawiły się tłumy odwiedzających nasze stoisko i to z wielu krajów. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszyły się nasze okna PVC, systemy podnoszono-przesuwne czy żaluzje fasadowe, które na włoskich targach zaprezentowaliśmy po raz pierwszy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także nasze nowinki techniczne zastosowane w żaluzjach, roletach i drzwiach, dotyczące systemów inteligentnego zarządzania domem (smart home), czyli możliwości sterowania za pomocą smartfonu czy tabletu – mówi dr Kamila Newlin-Łukowicz, wiceprezes firmy Drutex.

Drutexeksportuje swoje wyroby do ponad 40 krajów na całym świecie, a sprzedaż zagraniczna odpowiada za około 80 procent łącznych obrotów. Jednym z najważniejszych rynków są właśnie Włochy.

- To dla nas bardzo ważny kierunek eksportowy. Stworzyliśmy ofertę dostosowaną do wymagań Klientów we Włoszech. Posiadamy certyfikaty i dopuszczenia techniczne specyficzne dla rynku włoskiego – mówi dr Kamila Newlin-Łukowicz. - Nasze produkty wyróżniają się jednocześnie designem, funkcjonalnością i wysoką jakością. Od lat jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek okienno-drzwiowych we Włoszech, dzięki realizowanym tam kampaniom marketingowym i spójnej strategii komunikacji. A jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa - dodaje.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ