Targi Franczyza, 20-22 października 2022

Targi Franczyza
Targi Franczyza, fot. mat. prasowe
Targi Franczyza w Pałacu Kultury i Nauki to 3 dni spotkań biznesowych, kilkaset konceptów franczyzowych i tysiące przedsiębiorców zainteresowanych otwarciem własnej firmy pod znaną marką. Odwiedź 20 edycję Targów Franczyza 2022 i wybierz sprawdzony pomysł na biznes!

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Swój pomysł na firmę prezentują tu przedstawiciele znanych marek z kraju i zagranicy, którzy aktywnie szukają przyszłych franczyzobiorców. Odwiedzający mają do wyboru licencje sieci franczyzowych z kilkunastu branż.

Targi Franczyza w Pałacu Kultury i Nauki to okazja do bezpośrednich spotkań z przyszłymi partnerami biznesowymi i możliwość pogłębienia wiedzy o franczyzie podczas Forum Własnego Biznesu. Partnerem Strategicznym Targów Franczyza w 2022 roku jest Żabka.

Największe Targi Franczyzy w Europie Środkowo-Wschodniej odbywają się w reprezentacyjnej części Pałacu Kultury zajmując wszystkie sale na parterze.

Przez trzy dni przedsiębiorcy mają okazję przeprowadzić dziesiątki rozmów, na podstawie których zdecydują o wyborze najlepszego dla siebie pomysłu na biznes. Podczas indywidualnych rozmów na stoiskach kandydaci na franczyzobiorców dowiedzą się, co zapewniło sukces rynkowy oferowanego konceptu, jaka jest wymagana kwota inwestycji i na jaki rodzaj wsparcia może liczyć przedsiębiorca decydując się na współpracę z franczyzodawcą. 

 

Targi Franczyza w Warszawie to:

  • Sprawdzone pomysły na biznes w każdym przedziale inwestycyjnym;
  • Spotkania z franczyzobiorcami, którzy opowiedzą o swojej współpracy we franczyzie, m.in. McDonald’s, Żabka, Stava, Sweet Gallery, Biesiadowo
  • Ponad 80 wystawców z Polski i z Europy;
  • 20. edycja największych targów franczyzowych w Europie Środkowej
  • Wykłady i spotkania na forum edukacyjnym przez 3 dni targów;

ZOBACZ RÓWNIEŻ