Do 2400 zł premii za otwarcie Konta Biznes w Credit Agricole

Konto Biznes
Konto Biznes, fot. materiały prasowe
Nawet do 2400 zł premii może otrzymać przedsiębiorca, który zdecyduje się na otwarcie Konta Biznes w Credit Agricole. W nowej ofercie promocyjnej bank podwyższa premie o 20 proc. i zachęca nowych klientów do otwierania rachunków przez aplikację mobilną.
ARTYKUŁ BEZPŁATNY

z miesięcznika „My Company Polska”, wydanie 2/2023 (89)

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Konta Biznes w banku Credit Agricole to rodzina trzech rachunków firmowych dostosowanych do potrzeb przedsiębiorców. Konto Solista Biznes przeznaczone jest przede wszystkim dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, natomiast konta Sonata Biznes i Symfonia Biznes dla małych i średnich firm. Wszystkie pakiety Konta Biznes mają wiele udogodnień ułatwiających zarządzanie finansami: nowoczesny e-bank, aplikację mobilną CA24 Mobile do zarządzania kontem firmowym, płatnościami, oszczędnościami i kredytami, a także płatności mobilne Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay i Swatch Pay.

Klienci, którzy do 30 czerwca zdecydują się na założenie rachunku wraz z kartą płatniczą oraz dostępem do serwisów CA24 (CA24 eBank, CA24 Mobile), mogą skorzystać ze specjalnej oferty i zyskać nawet 2400 zł premii na swoje konto. W ramach promocji bank oferuje:

• zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku bieżącego na 12 miesięcy

• zwolnienie z opłaty za przelewy Elixir (w tym do ZUS/US oraz Split Payment) zlecone w CA24 eBank i CA24 Mobile przez 12 miesięcy

• możliwość otrzymania następujących premii:

- 100 zł dla klientów, którzy otworzą konto w aplikacji mobilnej CA24 Mobile Otwórz Konto Biznes i zapewnią co najmniej 500 zł wpływu w pierwszym miesiącu po jego otwarciu

- 1800 zł dla aktywnych klientów:

• do 300 zł za przelewy do ZUS lub US (25 zł miesięcznie przez 12 miesięcy)

• do 1500 zł premii moneyback za płatności kartą debetową (3 proc. – maksimum 125 zł miesięcznie przez 12 miesięcy), pod warunkiem wykonania przez klienta minimum trzech płatności kartą miesięcznie

- 500 zł za podpisanie pierwszej umowy kredytowej dla MSP lub umowy na korzystanie z terminala POS/SoftPOS przez 12 miesięcy od otwarcia konta. W przypadku premii za POS/SoftPOS klient musi dodatkowo spełnić warunek regularnych wpływów z transakcji POS w wysokości minimum 500 zł miesięcznie przez kolejne trzy miesiące.

– Jesteśmy bankiem, który skupia się na potrzebach swoich klientów i stale dostarcza im nowych korzyści. Oferta, którą proponujemy od stycznia należy do najbardziej atrakcyjnych na rynku i jestem przekonany, że przyciągnie uwagę wielu przedsiębiorców – mówi Marcin Jagodziński, dyrektor Departamentu Zarządzania Segmentami, Daily Banking oraz Produktami Oszczędnościowymi w Credit Agricole.

Przez aplikację mobilną CA24 Otwórz Konto Biznes rachunek mogą założyć przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą oraz rolnicy indywidualni, którzy mają aktualne dane w bazach rejestrowych CEIDG i GUS. Do uruchomienia konta wystarczy smartfon z aparatem fotograficznym, dowód osobisty i połączenie z internetem. Bank wykorzystuje technologię umożliwiającą potwierdzenie tożsamości klienta za pomocą biometrii twarzy i weryfikację autentyczności dowodu osobistego.

– Możliwość otwarcia konta biznesowego zdalnie to odpowiedź na potrzeby naszych klientów. To także korzystanie z możliwości, jakie dają świetnie rozwijające się nowe technologie. Biometria, którą stosujemy, nie tylko przyspiesza procesy, ale też zapewnia bezpieczeństwo dostępu do naszych usług – mówi Anna Grechowicz-Dorosz, dyrektor Departamentu Rozwoju MSP i Agrobiznesu w banku Credit Agricole.

Klienci firmowi, którzy założą Konto Biznes, od pierwszego dnia współpracy z bankiem mogą liczyć na propozycje finansowania swojej działalności. Bank oferuje np. Zielony Kredyt Inwestycyjny z obniżoną marżą, okresem kredytowania do 15 lat i kwotą do 10 mln zł. Dzięki niemu można sfinansować m.in. zakup lub budowę energooszczędnych budynków, zakup i wymianę maszyn i urządzeń na energooszczędne lub na instalację odnawialnych źródeł energii.

My Company Polska wydanie 2/2023 (89)

Więcej możesz przeczytać w 2/2023 (89) wydaniu miesięcznika „My Company Polska”.


Zamów w prenumeracie

ZOBACZ RÓWNIEŻ

X