Digital First AI z dużym wdrożeniem. Polacy pomogą transferować technologię na Uniwersytecie Oxforda

Digital First AI
Digital First AI, fot. materiały prasowe
Digital First AI, polski startup z sektora MarTech, podpisał 5-letni kontrakt z Infinitum Education - inkubowanym w Oxford University Innovation startupem z branży Edtech, który zarządza transferem technologii na Uniwersytecie Oxforda. Według QS University Rankings 2022 Oxfordzka uczelnia jest drugą najlepszą uczelnią na świecie.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Misją Infinitum Education jest demokratyzacja jakości edukacji poprzez wykorzystanie gamifikacji i programów hybrydowych: Entrepreneurship Bootcamp oraz Young Leaders Programme. Łącznie, przez 5 lat, do programu ma być przyjęte około miliona uczestników.

Digital First AI podpisało kontrakt na 5 lat jako dostawca technologiczny narzędzia, które będzie służyło do edukacji marketingowej uczestników programu. Oprócz samego narzędzia DF.AI przeprowadzi również cykl szkoleń wdrożeniowych do platformy oraz zaproponuje zadania dla uczestników, polegające na tworzeniu strategii marketingowej, planów marketingowych i lejków sprzedażowych.

- Bardzo nas cieszy, że nasze narzędzie będzie wspierać programy edukacyjne wywodzące się od jednego z wiodących startupów z sektora edTech. Dowodzi to, że jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających biznesów, zarówno jeśli chodzi o technologię, jak i wątki edukacyjne z jej użyciem. Każdy uczestnik programu otrzyma od nas konto trialowe na okres 30 dni, co z pewnością przełoży się na spory wzrost klientów w najbliższym czasie – komentuje Rafał Tromczyński, CEO DigitalFirst.AI.

Sprawdź też: Ile zarabia programista

Polski startup tworzy platformę, która na podstawie informacji wejściowych, opisujących m.in. rodzaj działalności, grupę docelową czy USP produktu, rekomenduje taktyki, które osadzone w lejku sprzedażowym tworzą strategię marketingową dostosowaną pod założony przez klienta cel. DigitalFirst.AI to narzędzie typu SaaS + marketplace, które z jednej strony działa w modelu subskrypcyjnym, a z drugiej buduje społeczność growth hackerów dając im możliwość zarabiania na stworzonych taktykach.

- Young Leaders Programme jest przeznaczony dla ambitnych studentów, którzy chcą uczyć się od członków wydziału prowadzących badania na światowej sławy uniwersytetach, a także odnoszących sukcesy liderów korporacyjnych i przedsiębiorców technologicznych. Drugi program, czyli Entrepreneurship Bootcamp, prowadzony przez ekspertów branżowych, ma na celu poszerzenie horyzontów studenta poprzez wprowadzenie koncepcji, ram i alternatywnych wzorców myślenia przedsiębiorcy oraz poprzez nauczanie jak mogą one napędzać sukces dzięki skutecznemu wprowadzaniu produktów na rynek Jesteśmy dumni, że możemy wdrożyć program edukacyjny dla studentów wraz z zespołem Digital First AI, który zapewnia nam ich narzędzie do tworzenia i realizacji strategii marketingowych – wyjaśnia Qaiser Khan, założyciel i CEO Infinitum Education

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY