Czym jest program MBA for Startups? Wywiad z prof. Rafałem Mrówką i Jadwigą Husarską-Sobiną

Prof. Rafał Mrówka i Jadwiga Husarska-Sobina
Prof. Rafał Mrówka i Jadwiga Husarska-Sobina
MBA for Startups to wyjątkowy program skierowany do przedsiębiorców i firm, które chcą wchodzić na rynek z innowacyjnymi produktami - tłumaczy prof. Rafał Mrówka.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Studia Online MBA for Startups to pierwsze studia MBA w Polsce współtworzone przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie oraz InCredibles Sebastiana Kulczyka - program mentoringowy dla młodych przedsiębiorców. Formuła projektu oparta jest na połączeniu wiedzy akademickiej i know-how praktyków biznesu z całego świata.

Pierwszym startupem, którego przedstawiciel skorzysta z możliwości studiów w ich kolejnej edycji jest The True Green. Misją firmy jest wykorzystanie potencjału roślin jednorocznych (przede wszystkim konopi włóknistych) jako przyszłościowych substytutów drewna używanego w meblarstwie i budownictwie. Więcej o spółce piszemy TUTAJ.

W wywiadzie z kierownikiem MBA for Startups prof. Rafałem Mrówką oraz Jadwigą Husarską-Sobiną - przedstawicielką The True Green - rozmawiamy o możliwościach programu.

Rozmowa odbyła się podczas InCredible Summit - wydarzenia, podczas którego uczestnicy VI edycji InCredibles zaprezentowali swoje projekty przed gronem jurorów. W spotkaniu w teatrze Garnizon Sztuki w Warszawie uczestniczyło blisko 160 osób – przedstawicieli spółek wszystkich edycji InCredibles, mentorów, przedstawicieli funduszy, studentów MBA for Startups i innych przyjaciół programu.

Nasza relacja z wydarzenia dostępna jest TUTAJ.

ZOBACZ RÓWNIEŻ