Biedronka rusza z programem szczepień dla pracowników

biedronka, pracownik
Fot. materiały prasowe
Biedronka we współpracy z firmą Polmed uruchomiła program szczepień dla zatrudnionych w sieci. Chętni mogą zapisywać się na szczepienia przeciw Covid-19 od 27 maja br.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Biedronka to największy prywatny pracodawca w kraju i sieć sklepów, którą odwiedza dziennie ok. 4 mln klientów. Firma już w kwietniu br. - po tym, jak rząd ogłosił plan wprowadzenia szczepień w firmach - oficjalnie zgłaszała gotowość przystąpienia do programu. Stanowisko sieci w tej sprawie jest zgodne z postulatami pracowników zrzeszonych w zakładowych organizacjach związkowych.

- Jesteśmy przekonani, że objęcie pracowników szczepieniami w miejscu pracy przyniesie wiele korzyści z punktu widzenia ograniczania pandemii w Polsce. Dlatego uruchomiliśmy procedurę dla zatrudnionych w Biedronce, która w prosty sposób zapewni dostępność do szczepionek w punktach naszego partnera medycznego, firmy Polmed. To sprawdzona, profesjonalna firma, jesteśmy pewni, że sprawnie i szybko poradzi sobie z tym zadaniem - komentuje Tomasz Dejtrowski, dyrektor ds. wynagrodzeń i świadczeń w sieci Biedronka.

Do programu szczepień w sieci Biedronka zatrudnieni mogą zapisać się poprzez kontakt z koordynatorem programu, który przekaże informację o tym firmie Polmed. Przedstawiciele Polmedu skontaktują się z każdym chętnym indywidualnie, ustalając termin i miejsce szczepienia.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ