Bez podatkowego bólu głowy

enova365
enova365
Budzisz się zlany potem. Przyśniła ci się kolejna nowelizacja Polskiego Ładu? Nic strasznego, jeśli tylko dysponujesz odpowiednimi narzędziami.
ARTYKUŁ BEZPŁATNY

z miesięcznika „My Company Polska”, wydanie 5/2022 (80)

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Przedsiębiorca powinien przede wszystkim zajmować się rozwojem swojego biznesu – poszukiwaniem nowych klientów czy kontrahentów albo zarządzaniem swoimi pracownikami. Tematy prawno-podatkowe na pewno nie powinny stać na pierwszym miejscu. Niestety, w Polsce ciągłe zmiany w prawie sprawiają, że nie da się przejść obok nich obojętnie. Dlatego wszelkie wsparcie jest na wagę złota.

enova365 – zawsze zgodna z przepisami

Jak tłumaczą przedstawiciele firmy Soneta, twórcy oprogramowania ERP enova365, to właśnie błyskawiczne dostosowywanie się do zmian w przepisach stało się fundamentem budowy systemu. Właśnie enova365 to najszybciej reagujący system księgowy na rynku, jeśli chodzi o implementację zmian w przepisach. 

Nie jest to oczywiście koniec funkcjonalności, enova365 ma być centrum informacji o firmie – w każdym tego słowa znaczeniu. To oznacza, że znajdziemy w nim narzędzia do cyfrowego obiegu dokumentów i automatyzacji procesów w firmie. W efekcie przedsiębiorstwa zaczynają działać sprawnie, szczególnie jeśli chodzi o sprawowanie kontroli nad przychodami i kosztami. W dodatku jest to narzędzie polepszające jakość pracy zatrudnionych osób.

Partner ci pomoże

Ważnym elementem współpracy z enova365 jest opieka partnerów, którzy potrafią pomóc w najbardziej zindywidualizowanych potrzebach. Na przykład firma Arbena zajmująca się realizacją projektów magazynowych i hodowlanych potrzebowała m.in. specyficznego podejścia do raportowania wyników firmy. Powstał więc zindywidualizowany plan kont oraz schemat księgowania, co znacząco usprawniło pracę zarządu i pracowników.

To nie jedyny taki przykład. Agencja Ochrony Justus potrzebowała narzędzia, które umożliwi raportowanie wyników z wielu różnych spółek rozlokowanych w całym kraju. Dzięki enova365 udało się je przygotować – to znacząco polepszyło jakość pracy działu księgowego i umożliwiło bieżącą kontrolę przychodów i wydatków całej grupy.

Z rozwiązania korzysta również spółka Energa Ciepło Kaliskie. To tam enova365 wdrożyła narzędzie umożliwiające swobodne kreowanie tabel przestawnych, wykresów czy różnych analiz niezbędnych z perspektywy firmy i całej grupy Energa. Dodatkowo system umożliwia analizę rodzaju kosztów na podstawie księgowań kont.

To pokazuje, że jeśli potrzebujesz elastyczności, możesz swobodnie wykreować narzędzie odpowiadające w pełni twoim potrzebom. 

Prosto z chmury

enova365 działa w chmurze, to znaczy, że jest dostępna z każdego miejsca o każdej porze dnia i nocy. 

Ma to również dodatkowe zalety. Najczęściej oprogramowanie typu ERP wymaga zakupu kosztownej licencji. System enova365 działa na miesięczny abonament. W dodatku taka specyfika systemu sprawia, że jego wdrożenie jest ekonomiczne dla dynamicznie rozwijających się firm, które szukają skalowalnego rozwiązania.

Potwierdzeniem skuteczności systemu są liczby. Z rozwiązania korzysta już ponad 17 tys. firm z takich branż, jak e-commerce, spedycja, logistyka, biura rachunkowe czy organizacje non profit.

My Company Polska wydanie 5/2022 (80)

Więcej możesz przeczytać w 5/2022 (80) wydaniu miesięcznika „My Company Polska”.


Zamów w prenumeracie

ZOBACZ RÓWNIEŻ