AWS, NVIDIA i Vestbee łączą siły, by wzmocnić fintechy. Wystartował AWS Global Fintech Accelerator

AWS Global Fintech Accelerator
AWS Global Fintech Accelerator
AWS uruchamia nowy program - AWS Global Fintech Accelerator to wsparcie dla startupów z branży fintech. Na najlepsze spółki czekają narzędzia, fundusze oraz wsparcie ekspertów m.in. w zakresie rozwoju sztucznej inteligencji.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

AWS Global Fintech Accelerator to program Amazon Web Services stworzony we współpracy z Vestbee oraz firmą NVIDIA. Podczas sześciotygodniowej akceleracji wybrane startupy otrzymają kompleksowe wsparcie w zakresie technologii, pozyskiwania funduszy i rozwiązań chmurowych. To ponadto spotkania z przedsiębiorcami i mentorami, a także do 100 tys. dol. w formie AWS Activate Credits.

Program ma na celu wsparcie dzielenia się wiedzą poprzez ekskluzywną społeczność, zapewniając jednocześnie dostęp do globalnej sieci partnerów AWS i ekspertów branżowych. Uczestnicy uzyskują również dostęp do specjalnych ofert partnerskich, których szczegóły są dostępne na stronie programu.

AWS Global Fintech Accelerator - kto może aplikować

O udział w programie mogą ubiegać się startupy na wczesnym etapie - pre-seed, seed, serii A - rozwijające fintechowe innowacje w zakresie np. Big Data, blockchain czy finansowej inkluzywności.

Zgłoszenia są przyjmowane do 3 września 2023 roku. Formularz jest dostępny TUTAJ.

ZOBACZ RÓWNIEŻ