Anna Wesołowska nową dyrektor zarządzającą w spółce Gi Group

Anna Wesołowska, Gi Group
Anna Wesołowska, Gi Group
Anna Wesołowska objęła w czerwcu br. stanowisko dyrektor zarządzającej Gi Group Temporary and Permanent Recruitment, spółce branży rekrutacji i doradztwa HR.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Firma zajmuje się rekrutacją stałych, tymczasowych i outsourcingu pracowników niższego szczebla („blue collars”). Anna Wesołowska będzie odpowiedzialna za realizację strategii firmy, jej dalszy rozwój na rynku lokalnym oraz budowanie efektywności operacyjnej. 

- Anna dołącza do nas w momencie, w którym kwestie zatrudnienia są jeszcze bardziej kluczowe dla firm i całej gospodarki niż kiedykolwiek, a nieprzewidywalność koniunktury jest wyzwaniem zarówno dla pracodawców, jak i pracowników. Anna wzmacnia nasz zespół managerów, który wspiera firmy w osiąganiu efektywności biznesowej, sprostaniu wyzwaniom związanym z rozwojem technologii. Jej skupienie na jakości usług i oczekiwaniach klienta w pełni wpisuje się w nasze wartości i strategiczne cele w Polsce – komentuje Marcos Segador Arrebola, prezes zarządu Gi Group.

Przeczytaj również: urlop na żądanie, aktualne zasady

Transfer z Randstad Polska

Anna Wesołowska ma wieloletnie doświadczenie w branży usług i doradztwa HR, w tym w obsłudze firm i rozwoju biznesu, pozyskiwaniu i zarządzaniu pracownikami. Do Gi Group przeszła z Randstad Polska, gdzie ostatnio zajmowała stanowisko dyrektor sprzedaży ds. klientów strategicznych (Strategic Sales Director), a wcześniej dyrektora ds. mobilności międzynarodowej (Cross Border Staffing Director). Doświadczenie zdobywała we wszystkich obszarach związanych z obsługą klientów, zaczynając od stanowiska konsultanta, przez kierownika oddziału i kierownika regionów. Początki jej kariery zawodowej są związane z branżą medialną, w której pracowała jako specjalista ds. sprzedaży w Wizji TV oraz Viva Plus.

Jest absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Śląskiego, studiów podyplomowych Zarządzania Zasobami Ludzkimi na GWSH w Katowicach, Senior Executive Program Insead w Fontainebleau oraz Leading Transformation in Digital Age w London Business School.

Pliki do pobrania

Anna Wesołowska w Gi Group Temp and Perm_komunikat prasowy_05.07.2022 r..docx
0.0 Mb


ZOBACZ RÓWNIEŻ