wydajmy na to

zobacz inne tematy
Wydajmy na to! Marzec 2024

Wydajmy na to! Marzec 2024

W marcu przyglądamy się biżuterii, która naśladuje trendy sprzed tysięcy lat, poznajemy historię kamiennych braników. Po czym wybieramy buty na polską wiosnę i ruszamy do Łodzi, obejrzeć odnowiony Grand Hotel.

Endorfiny w cenie. Wydajmy na to

Endorfiny w cenie. Wydajmy na to

W lutym rozpieszczamy zmysły blaskiem i zapachem świec, aromatycznymi kąpielami, wyrafinowaną włoską kolacją. Uzależnionym od endorfin proponujemy unikatową sportową markę.

Czas zbiorów

Czas zbiorów

We wrześniu zapraszamy na cydr i świeże jabłka. Powracającym do pracy polecamy najmodniejszy dodatek – krawat, a tym, którzy nie mają dress codu – miejską, pikowaną kurtkę. Przedstawiamy też niezwykłe lampy, które jesienią poprawią nam nastrój.

Lato w rytmie slow

Lato w rytmie slow

W lipcu zwalniamy tempo i łapiemy równowagę. Stawiamy na rękodzieło i ekologię: kostiumy kąpielowe z recyklingu, zrównoważony dizajn i wypoczynek w rytmie slow.

W maju do boju!

W maju do boju!

W maju polecamy najmodniejsze spodnie sezonu – cargo zwane bojówkami, najmodniejsze okulary sezonu – te sportowe, a także wygodny i świetnie zaprojektowany fotel Swawole do salonu i na taras. A dokąd pojedziemy? Do Krakowa, odwiedzić Techies – resto-bar, ulubione miejsce geeków z branży IT.

(Wy)dajmy na to! U progu wiosny

(Wy)dajmy na to! U progu wiosny

Czego nam potrzeba u progu wiosny? Kolorów, energii i modnych akcesoriów. Polecamy więc topowe sneakersy, jedwabne apaszki, notesy w energetycznych kolorach, a na pokrzepienie tradycyjną, choć zarazem awangardową pizzę.