Zostań Przedsiębiorcą Roku EY! [GRA]

Paweł Jarski
Paweł Jarski, fot. materiały prasowe
Rozwijasz biznes i odnosisz coraz większe sukcesy? Chcesz pójść w ślady takich przedsiębiorców jak Paweł Jarski czy Rafał Brzoska? Sprawdź czy masz zadatki na Przedsiębiorcę Roku EY w naszej specjalnej grze paragrafowej!

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

EY Przedsiębiorca Roku to jedyna na tak dużą skalę międzynarodowa inicjatywa promująca najlepszych przedsiębiorców na świecie. Konkurs wypełnia misję wspierania, rozwoju i promocji najbardziej wartościowych firm prywatnych.

W Polsce od 2003 roku niezależne Jury nagradza przedsiębiorców wyróżniających się wizją, innowacyjnym myśleniem i sukcesami biznesowymi. Każdego roku zwycięzca reprezentuje Polskę podczas światowego finału konkursu w Monte Carlo mierząc się z najlepszymi przedsiębiorcami z ponad 60 krajów.

Zachęcamy do spróbowania swoich sił w naszej grze paragrafowej, w której sprawdzisz swoje zadatki na Przedsiębiorcę Roku ;-)

- - -

Ta historia rozpoczyna się na siłowni - w przerwie między jednym, a drugim ćwiczeniem, wspólnie z kolegami z Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, wpadasz na pomysł założenia własnego biznesu. O co ma w nim chodzić? Cała wasza czwórka jest przekonana, że dodatkowe lekcje kodowania i programowania wkrótce staną się równie popularne co nadprogramowe zajęcia z języków obcych - będzie więc można połączyć pasję z biznesem. 

Co robisz?

1. Jest rok 2015, informatyka w szkołach nie stoi na wysokim poziomie, a sale lekcyjne są źle wyposażone. Porzucacie plany, bo przecież i tak nie mają prawa wypalić.

2. Jest rok 2015, na rynku rozpoczyna się poszukiwanie talentów informatycznych, nieźle rozkręcają się szkoły programowania dla dorosłych! Ryzykując całkiem sporo, zrzucacie się na rozkręcenie biznesu. Udaje wam się zebrać zawrotną sumę - 12 tys. zł.

ZOBACZ RÓWNIEŻ