Rozwiń własny biznes i zostań Przedsiębiorcą Roku EY! [GRA]

Paweł Jarski
Paweł Jarski, fot. materiały prasowe
Rozwijasz biznes i odnosisz coraz większe sukcesy? Chcesz pójść w ślady takich przedsiębiorców jak Paweł Jarski czy Rafał Brzoska? Sprawdź czy masz zadatki na Przedsiębiorcę Roku EY w naszej specjalnej grze paragrafowej!

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Wrocławskie centrum badawcze do rozwijania takich technologii jak motion capture czy wirtualna rzeczywistość? Cytując klasyka - masz rozmach! Wartość nowego przedsięwzięcia określasz na poziomie ok. 40 mln zł, a na jego realizację pozyskujesz dofinansowanie z Unii Europejskiej. 

A decyzja o zaprzestaniu sprzedaży gier pudełkowych zagranicznych wydawnictw? W dobie cyfrowej dystrybucji ma swoje biznesowe uzasadnienie. Zresztą i tak dużo więcej satysfakcji dają ci własne produkcje...

Strategia okazuje się właściwa - obecnie twoje studio deweloperskie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych na świecie polskich firm. Twoje działania dostrzega także kapituła konkursu EY - zostajesz finalistą konkursu Przedsiębiorca Roku EY. Gratulacje!

---

Powyższa gra opisuje historię studia Techland - jego założyciel, Paweł Marchewska, jest nominowany w tegorocznej edycji konkursu Przedsiębiorca Roku EY. Pełną listę finalistów znajdziesz TUTAJ.

ZOBACZ RÓWNIEŻ