Zostań Przedsiębiorcą Roku EY [GRA]

Paweł Jarski
Paweł Jarski, fot. materiały prasowe
Rozwijasz biznes i odnosisz coraz większe sukcesy? Chcesz pójść w ślady takich przedsiębiorców jak Paweł Jarski czy Rafał Brzoska? Sprawdź czy masz zadatki na Przedsiębiorcę Roku EY w naszej specjalnej grze paragrafowej!

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

12 tys. zł - fiu fiu, niezła sumka! Choć kwota nie wydaje się być wielka, udaje się wam założyć jedną z pierwszych w kraju prywatnych szkół programowania dla dzieci i młodzieży.

Jak w ogóle wpadliście na ten odważny pomysł? Przejrzeliście oferty najpopularniejszych szkół językowych i szybko zorientowaliście się, że tego typu podmioty zdołały się świetnie rozwinąć, choć zajęcia lekcyjne nie są jeszcze przesadnie popularne. 

Oprócz kapitału początkowego - niewielkiego, ale jednak! - macie doświadczenie. Dwoje z was zdążyło już założyć własny software house, więc coś tam o programowaniu i biznesie wiecie. Czas te nabyte informacje przełożyć na coś znacznie poważniejszego.

Co robisz?

1. Wspólnie stwierdzacie, że z racji, iż nie macie wielkiego doświadczenia w wielkim biznesie, każdy z was będzie zajmował się wszystkim po trochu.

2. Tu nie ma co się zastanawiać - szybko określacie rolę każdego z was w nowym przedsięwzięciu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ