Wyprzedź konkurencję w wyścigu o budowę najlepszego startupu. Google Cloud Born-Digital Summit

Google Cloud Born-Digital Summit
Google Cloud Born-Digital Summit
Dołącz do światowych liderów cyfrowej transformacji! 25 marca odbędzie się specjalne wydarzenie dla wszystkich, którzy chcą rozwijać technologie chmurowe. To Google Cloud Born-Digital Summit.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Google Cloud Born-Digital Summit to wydarzenie dla wszystkich, którzy myśląc o rozwoju własnych aplikacji stawiają przede wszystkim na chmurę. W wydarzeniu wezmą udział liderzy cyfrowej transformacji z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Spotkanie odbędzie się 25 marca w godzinach 10:30-13. Jego organizatorzy podzielili wydarzenie na trzy duże obszary, różniące się tematyką.

Data Track

Pierwszy z nich to Data Track. W czasie cyklu wystąpień eksperci opowiedzą m.in. o wyborze odpowiednich narzędzi technologicznych dla analityki danych oraz rozwoju sztucznej inteligencji. Szczegóły na temat wykorzystania różnych modeli zdradzi Lak Lakshmanan, dyrektor ds. analityki i rozwiązań AI w Google.  W kolejnym wystąpieniu Sara Robinson opowie o uczeniu maszynowym, a dokładniej o tym, jak wykorzystała narzędzia machine learning do… pieczenia (oczywiście komputerowego). Robinson przedstawi swoje rozwiązania podczas specjalnej prezentacji możliwości technologii.

Osoby zainteresowane tematyką machine learing będą mogły wziąć udział w wystąpieniu Polonga Lina, który zdradzi, jak błyskawicznie zbudować modele zdolne do uczenia maszynowego przy wykorzystaniu technologii BigQuery ML na platformie Google Cloud.

Eksperci Google w cyklu wystąpień opowiedzą także o możliwościach związanych z wykrywaniem anomalii w bazach danych oraz automatyzacji procesu uczenia maszynowego z wykorzystaniem MLOps i MLPipelines.

Architecture Track

Programiści, którzy wolą skoncentrować się na rozwoju architektury aplikacji i są zainteresowani nowymi innowacjami w zakresie Kubernetesa, powinni zainteresować się równoległym cyklem wystąpień pod hasłem „ Architecture Track”.

Aparna Sinha, dyrektor ds. Rozwoju produktów w Google opowie o tym, jak wykonać następny krok w procesie rozwoju startupów. Chodzi o sytuację, w której powstał już produkt, zdobywa popularność na rynku, ale twórcy startupu nie wiedzą już, jak poprawić wydajność aplikacjii. Sinha pokaże, jak w praktyce wykorzystać takie narzędzia, jak Cloud Run, GKE czy Cloud Functions, by wyprzedzić konkurencję.

Eksperci Google zdradzą także tajniki GKE Autopilot, czyli rozwiązania, które zwiększa wydajność aplikacji budowanych w chmurze i technologii kontenerowej. O innych rozwiązaniach służących do sprawnej modernizacji aplikacji: Cloud Run i Eventarc, opowie Grant Timmerman.

Podczas konferencji na warsztat zostanie wzięty także sposób doboru narzędzi i technologii związanych z rozwiązaniami chmurowymi. Kiedy używać Cloud Run a kiedy Cloud Functions? W jakich sytuacjach powinno się stosować GKE a w jakich Clud Run? A może korzystać z nich wszystkich? Na te pytania odpowiedź zostanie udzielona już 25 marca.

Customer Track

Trzeci obszar zagadnień dotyczy konkretnych rozwiązań stosowanych przez znane startupy. Swoje techniki zdradzą twórcy takich aplikacji, jak Wix, Delivery Hero, Arabesque AI, Trustpilot oraz Market Logic Software. Spotkania będą miały charakter dwustronny – uczestnicy wydarzenia będą mogli zadawać pytania.

Szersza perspektywa

Wszyscy uczestnicy wydarzenia niezależnie od wybranej ścieżki będą mogli wysłuchać najważniejszych wystąpień i debat. Pierwsze z nich wygłosi Urs Holzl, jeden z pierwszych inżynierów w Google. Szerszy horyzont, a mianowicie potrzebę budowania zróżnicowanych zespołów, nakreśli Karina Govindji. Na zakończenie wydarzenia organizatorzy przewidzieli dyskusję z przedstawicielami branży venture capital.

Dołącz do wydarzenia za darmo klikając na ten link:

https://cloudonair.withgoogle.com/events/born-digital-summit?utm_source=VC.RU&utm_medium=PaidMedia&utm_content=Newsletter&utm_campaign=

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY