Ukraińskie Allegro wchodzi do Polski. Rozetka ma plan na podbój e-commerce

Ukraińskie Allegro wchodzi do Polski. Rozetka ma plan na podbój e-commerce
Ukraińska platforma e-commerce o nazwie Rozetka rozpoczęła działalność w Polsce.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Na polskiej stronie sklepu już można nabyć różne towary – od smartfonów i obuwia do perfum i artykułów dla zwierząt. Jak deklaruje firma, asortyment szybko się rozszerza, a nowe usługi dodawane są codziennie.

 Rozetka, czyli ukraińskie Allegro

Obecnie na rozetka.pl dostępne są towary w poniższych kategoriach: elektronika (smartfony, laptopy, telewizory, zegarki smartwatch etc.); AGD;  ubrania, obuwie i akcesoria; artykuły dziecięce; artykuły dla zwierząt; drogeria (perfumy, środki do pielęgnacji, kosmetyki, suplementy), narzędzia oraz inne niezbędne akcesoria do wyposażenia domu. Oprócz strony zakupy można zrobić w aplikacji sklepu internetowego na iOS i Android. 

- Dostarczamy zamówienia do Paczkomatów InPost (oferujemy darmową dostawę na wszystkie zamówienia o wartości powyżej 50 i do 20 000 PLN), kurierami InPost i DPD pod drzwi oraz do punktów odbioru DPD. Zapłacić za zamówienie można przez system Blik lub przy odbiorze. Już niebawem będą wdrożone dodatkowe formy płatności - informuje firma.

- Osiemnaście lat temu we dwójkę z żoną stworzyliśmy sklep internetowy RTV i AGD. Nasz biznes zaczynał się jako firma rodzinna i mimo to, że na przestrzeni lat staliśmy się jednym z największych sklepów internetowych w Europie, a zarazem największym w Ukrainie – właśnie skupienie się na potrzebach rodzinnych pozostaje jedną z najważniejszych zasad naszej działalności dzisiaj. Ponadto, wykorzystujemy wszystkie najnowsze technologie, by zapewnić naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie, najbardziej precyzyjny interfejs oraz najszerszą ofertę. Codziennie na stronie rozetka.pl pojawiają się nowe towary i usługi, lecz już teraz dla wszystkich i każdego mamy coś specjalnego: od laptopów i smartfonów do zabawek dla dzieci; od AGD do perfum; od ubrań do butów i artykułów dla zwierząt. Mamy zaufanie milionów gospodarstw domowych i z radością oferujemy wysoką jakość obsługi naszym polskim klientom – mówi współzałożyciel Rozetka, Władysław Czeczotkin.

Serwis Rozetka powstał w Ukrainie w 2005 roku. Dzisiaj firma jest największym sklepem internetowym w kraju, a jej asortyment liczy 11 mln towarów w 4000 kategorii.

Przeczytaj także: Notowania Allegro mogą wystrzelić

ZOBACZ RÓWNIEŻ