Samorządowcy spotkają się w kwietniu w Sopocie

Samorządowcy spotkają się w kwietniu w Sopocie
Samorządowy Kongres Finansowy to wydarzenie, w ramach którego odbędą się rozmowy na wysokim szczeblu, dotyczące przyszłości finansowej samorządów. W dniach od 11 do 12 kwietnia w Sopocie do wspólnych rozmów usiądą przedstawiciele rządu RP, samorządów, a także przedsiębiorców i środowisk naukowych.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

W obliczu wojny, która toczy się za naszą wschodnią granicą i kryzysu migracyjnego, program został uzupełniony o najaktualniejsze tematy, z którymi mierzą się dzisiaj samorządy.

Realizowany w ramach inicjatywy Local Trends kongres, będzie okazją do spotkania i przedyskutowania możliwych scenariuszy na najbliższe miesiące i lata. 

Pierwszego dnia odbędą się trzy sesje plenarne z udziałem ekspertów reprezentujących instytucje unijne, rząd RP, samorządowców, a także przedsiębiorców i środowiska naukowe.

Na drugi dzień kongresu zaplanowanych zostało dwanaście debat równoległych oraz sesja podsumowująca. 

Druga edycja Local Trends – Samorządowego Kongresu Finansowego odbędzie się w dniach od 11 do 12 kwietnia w Centrum Konferencyjnym Hotelu Sheraton w Sopocie. Program i rejestracja na Kongres znajdują się na stronie www.localtrends.pl.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY