Ruszyła jubileuszowa edycja konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”

Ruszyła jubileuszowa edycja konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”
2 stycznia 2023 r. wystartowała 20. jubileuszowa edycja Konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”. Konkurs skierowany do przedsiębiorców, organizowany jest przez Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów i Krajową Administracją Skarbową (KAS).

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

W ramach konkursu przedsiębiorcy wypełniają ankietę, w której oceniają między innymi jakość obsługi w urzędach skarbowych oraz łatwość komunikacji i kompetencje pracowników. 

- Cieszy mnie, że projekt, którego pomysłodawcą jest BCC spotyka się z tak pozytywnym odbiorem i że zorganizujemy konkurs już po raz dwudziesty. Naszym celem jest wybór urzędów skarbowych najbardziej przyjaznych przedsiębiorcom, a także propagowanie najwyższych standardów obsługi klienta i tworzenie między administracją skarbowąa przedsiębiorcami relacji opartych na wzajemnej życzliwości, profesjonalizmie i zaufaniu. - podkreśla Jacek Goliszewski, prezes Business Centre Club.

Serdecznie zachęcamy do udziału w ankiecie konkursowej. Opinia każdego z nas ma ogromne znaczenie. Ankieta będzie czynna do końca stycznia 2023 r.

https://uspp20edycja.webankieta.pl/

Urzędy skarbowe, które zdobędą największą liczbę punktów w tegorocznych ankietach, otrzymają tytuł „Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy". Wyróżnienia przyznane zostaną podczas uroczystości, która odbędzie się 20 kwietnia 2023 r. w Warszawie.

W ubiegłorocznej 19. edycji przedstawiciele biznesu wyróżnili 60 urzędów, które mogą posługiwać się tytułem „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”.

Konkurs „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” 

Konkurs „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” to ogólnopolski projekt organizowany przez Business Centre Club od 2002 roku. Co roku przedsiębiorcy wypełniają ankietę, w której wskazują najlepiej, ich zdaniem, funkcjonujące i najbardziej przyjazne urzędy skarbowe w kraju. 

Celem Konkursu jest tworzenie przyjaznej i życzliwej atmosfery między urzędami skarbowymi a przedsiębiorcami, zachęcenie przedsiębiorców do rzetelnego i terminowego rozliczania się z podatków, a także wzmacnianie pozytywnego wizerunku urzędu skarbowego i jego pracowników. Ważnym elementem Konkursu jest także możliwość poznania i zrozumienia praw, obowiązków oraz uwarunkowań, które towarzyszą działalności urzędów i przedsiębiorstw.

Szczegółowe informacje dotyczące Konkursu dostępne są na stronie internetowej Business Centre Club.

ZOBACZ RÓWNIEŻ