Platige Image stworzyło trailer nowej produkcji Ubisoftu

Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe
Platige Image zaprezentowało animację wprowadzającą w świat nowej produkcji Ubisoftu - Hyper Scape. Trwający niemal 3 minuty cinematik przenosi widza do wirtualnych i realnych światów z 2054 roku, gdzie toczy się akcja gry.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Hyper Scape to gra akcji z gatunku FPS battle royale, dostępna w modelu free to play. To też zupełnie nowy tytuł z bogatym światem, oryginalną historią i niespotykanymi dotychczas postaciami. Trailer prezentuje tajniki świata Hyper Scape, który będzie rozwijany w kolejnych sezonach. Gracz biorący udział w akcji z perspektywy pierwszej osoby, będzie mógł łączyć się w niewielkie drużyny z innymi uczestnikami rozgrywki i w ten sposób walczyć z innymi zespołami biorącymi udział w grze. Studio Platige Image rozpoczęło swój udział w projekcie już na etapie pracy nad scenariuszem, a jego głównym zadaniem było przygotowanie dynamicznej animacji demonstrującej szybkie tempo rozgrywki oraz stworzenie hiperrealistycznych postaci głównych bohaterów.

Na każdym z etapów produkcji spotykaliśmy się z dużym zrozumieniem procesu powstawania CG, dostaliśmy dużą dozę zaufania oraz mnóstwo pozytywnego feedbacku. - komentuje Bartek Kik z Platige Image, reżyser trailera.

Jednym z największych wyzwań było realizowanie produkcji po ogłoszeniu pandemii, kiedy cały ponad 100-osobowy zespół Platige oraz klienta przeszedł w tryb pracy zdalnej. Mimo niecodziennej sytuacji prace były kontynuowane, a cały projekt został zrealizowany zgodnie z harmonogramem.

Premiera cinematika odbyła się w ramach prezentacji gry w wersji beta dla komputerów stacjonarnych. Oficjalna premiera Hyper Scape jest planowana pod koniec lata na PC, PS4 oraz Xbox One.

To dopiero początek nowości od Platige Image.

- Mamy dużo umów zakontraktowanych na rynku gier. Ponadto budzi się rynek reklamowy - tu będzie mnóstwo pracy w drugiej połowie roku. Kalendarz produkcyjny mamy zapełniony na kilka miesięcy - przyznaje w rozmowie z "My Company Polska" Tomek Bagiński.

Wywiad z osobami stojącymi za sukcesem Platige Image przeczytacie już sierpniowym numerze naszego magazynu!

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY