Patronaty. Lipiec 2021

ENACTUS POLAND NATIONAL COMPETITION 2021
ENACTUS POLAND NATIONAL COMPETITION 2021
Najnowsze wydarzenia w świecie biznesu

ENACTUS POLAND NATIONAL COMPETITION 2021

Przedsiębiorczy studenci zawalczą o udział w międzynarodowym finale Enactus World Cup 2021.

28 lipca w Kinotece w Pałacu Kultury i Nauki podczas Enactus Poland National Competition 2021 liderzy biznesu wybiorą najlepszy startup w Polsce. To jedyne takie wydarzenie, gdzie prezesi i dyrektorzy największych firm w kraju wyłonią najbardziej innowacyjne projekty stworzone przez przedsiębiorczych studentów na rzecz lokalnych społeczności. Podczas wydarzenia oceniane są efekty rocznej pracy zespołów akademickich, a najlepszy ze startupów będzie reprezentował Polskę w światowym finale konkursu Enactus World Cup, który w tym roku odbędzie się w formule online.

Organizatorem programu w Polsce od 2009 r. jest firma Bigram.

-----------------------------------------------------------------

Eksport do Rosji: jak uniknąć kosztownych błędów?

Aż 85 proc. przedsiębiorców uczestniczących w zorganizowanej przez Ebury Polska konferencji „Wypłyń na nowe rynki: Rosja” zamierza rozpocząć eksport do Rosji lub zwiększyć swoje zaangażowanie na tamtejszym rynku. Chociaż muszą liczyć się z koniecznością pokonania szeregu barier, to w zamian czekają na nich atrakcyjne marże oraz szansa na wieloletnią współpracę z tamtejszymi przedsiębiorcami.

Prelegenci, w tym Jakub Łańcucki, dyrektor zarządzający w Ebury Polska, i Katarzyna Kowalska, wiceprezes KUKE, poruszyli ważne dla eksporterów i importerów wątki: obniżanie kosztów transakcyjnych, ubezpieczenie należności i specyfika budowania relacji biznesowych w Rosji. Według...

 

Ten artykuł jest dostępny
tylko dla zalogowanych

Zaloguj się Zarejestruj

Kontakt

My Company Polska wydanie 7/2021 (70)

Więcej możesz przeczytać w 7/2021 (70) wydaniu miesięcznika „My Company Polska”.


Zamów w prenumeracie

ZOBACZ RÓWNIEŻ