Patronaty. Kwiecień 2021

Patronaty, kwiecień 2021
Patronaty, kwiecień 2021, fot. materiały prasowe
Wydarzenia biznesowe: konferencje i kongresy.
ARTYKUŁ BEZPŁATNY

z miesięcznika „My Company Polska”, wydanie 4/2021 (67)

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Nagrody Mobile Trends Awards rozdane – Najlepsze projekty 2020 r.

Rok 2020 był dla wielu firm okresem nowych wyzwań i zmian. W związku z pandemią znacznie przyspieszono rozwój rozwiązań mobilnych, aby dopasować się do sytuacji. 4–5 marca 2021 r. spotkaliśmy się już po raz 10 na Mobile Trends Conference, a wieczorem po pierwszym dniu konferencji odbyła się gala Mobile Trends Awards 2020, podczas której wręczone zostały nagrody dla najlepszych rozwiązań mobilnych minionego roku.

Tym razem ze względu na panujące obostrzenia konferencja odbyła się online, bez udziału publiczności. Wydarzenia ze specjalnie przygotowanego studia w Muzeum Historii Komputerów i Informatyki w Katowicach poprowadził Jarosław Juszkiewicz znany z polskiej nawigacji Google. Organizatorem i pomysłodawcą Mobile Trends jest firma ClickMaster Polska. 

W rywalizacji o nagrodę Mobile Trends Awards 2020 mógł wziąć udział każdy twórca projektów mobilnych zrealizowanych przez polskie firmy lub polskie oddziały firm zagranicznych. Głos mieli także internauci. Ich wybór był równoznaczny z dwoma głosami kapituły. Wyłonili oni również własnego zwycięzcę – projekty, które otrzymały najwięcej głosów internautów dostały nagrodę specjalną. 

Nagrody zdobyły m.in. takie firmy, jak InPost, Polskie Radio, Novol, Fitatu czy Radio 357. Pełna lista nominowanych na naszej stronie internetowej.

-----------------------------------------------------

Invest Cuffs

14–18 kwietnia br. odbędzie się 7. edycja Invest Cuffs, dorocznego spotkania zrzeszającego branżę rynku inwestycyjnego będącego jednym z największych wydarzeń tego typu w Europie. Co roku przyciąga ono bowiem wielu ekspertów, przedstawicieli najważniejszych podmiotów w branży, klientów instytucjonalnych oraz detalicznych.

Uczestnicy wysłuchają w tym roku prelekcji ponad 100 ekspertów z rynków akcji, walut, surowców, kryptowalut, funduszy inwestycyjnych, nieruchomości czy inwestycji alternatywnych.

Przez wzgląd na wprowadzone obostrzenia, tegoroczna edycja Invest Cuffs odbędzie się w formie e-konferencji. Podobnie jak w latach ubiegłych całe wydarzenie jest bezpłatne. Aby wziąć w nim udział, wystarczy zarejestrować się na stronie www.investcuffs.pl.

-----------------------------------------------------

Człowiek w centrum – Spotkanie dla branży HR

Zaangażowani na nowo. Człowiek i Organizacja to temat przewodni, który zgromadził liderów biznesu i profesjonalistów HR na Konferencji HR Open Forum.

Formuła konferencji zakładała możliwość współtworzenia przez uczestników tematów, które dyskutowane były w małych grupach. Znalazły się tam kwestie związane z zaangażowaniem, motywowaniem, ale też identyfikacją z firmą, poczuciem sensu i sytuacją pracowników 50+, szczególnie teraz w czasie ciągłej pracy zdalnej. Z dyskusji wyłania się jeden główny wniosek: w centrum zainteresowania firm powinno się dzisiaj szczególnie postawić człowieka. 

-----------------------------------------------------

Jak stworzyć dobre warunki rozwoju dla młodych Polaków

Biznesmeni, przedstawiciele sektora rządowego, szefowie największych polskich firm oraz licealiści i studenci wzięli udział w pierwszej edycji Our Future Forum. Zebrali się w Warszawie, by odpowiedzieć na pytanie, jak zwiększać szanse edukacyjne młodych Polaków i jak pomóc im stawiać pierwsze kroki na rynku pracy. Forum, które transmitowane było online oglądało ponad 4 tys. widzów. 

Organizatorem konferencji jest Our Future Foundation, organizacja o charakterze niekomercyjnym zapewniającą co roku wsparcie dla dziesiątek polskich licealistów chcących aplikować na najlepsze światowe uczelnie wyższe. Our Future Forum stało się jedną z największych konferencji na temat polskiej edukacji i szkolnictwa wyższego. 

– Wierzymy, że przyszłość Polski zależeć będzie od edukacji młodego pokolenia, dlatego tak istotne jest, by rozmawiać o tym, jak nieustannie wdrażać innowacje i zwiększać szanse rozwoju uczniów i studentów. Cieszymy się, że mogliśmy gościć tak znakomitych prelegentów i dyskutować o wyzwaniach, jakie stoją przed Polską w tych dziedzinach – powiedział Michał Mazur, prezes Our Future Foundation.

 

My Company Polska wydanie 4/2021 (67)

Więcej możesz przeczytać w 4/2021 (67) wydaniu miesięcznika „My Company Polska”.


Zamów w prenumeracie

ZOBACZ RÓWNIEŻ