Our Future Forum – konferencja o edukacji młodych Polaków

Our Future Forum Our Future Forum
6 marca w Warszawie odbędzie się Our Future Forum organizowane przez Our Future Foundation – fundację zapewniającą pomoc polskim licealistom w aplikacji na najlepsze światowe uczelnie. Dyskusja skupi się na szansach polskiej młodzieży, systemie edukacji i walce z drenażem mózgów, a cała konferencja transmitowana będzie online.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Cztery panele, które odbędą się w ramach wydarzenia dotyczyć będą możliwości edukacyjnych młodzieży, wdrażania innowacji do oświaty, a także wspierania absolwentów na rynku pracy. Panelistami będą m.in. Leszek Skiba(PEKAO), Piotr Mazurek(KPRM), Robert Perkowski (PGNiG SA), Iwona Duda (Alior Bank), Janusz Szewczak (PKN ORLEN)

- Chcemy rozmawiać o tym jak można pomóc tym najbardziej ambitnym i zdolnym. Dynamicznie zmieniający się świat stanowi coraz większe wyzwanie dla młodzieży myślącej o zagranicznych studiach czy międzynarodowej karierze. Wierzę, że konferencja wniesie wkład w budowę następnego pokolenia liderów – powiedział Michał Mazur, prezes Our Future Foundation.

- Studia i kariera na zachodzie stają się coraz ważniejsze dla ambitnych, młodych Polaków. Polska stoi przed ryzykiem utraty tych najzdolniejszych. Jest to jednak wyzwanie, które możemy przekuć w szansę dla naszej gospodarki, jeśli uda nam się przekonać absolwentów do powrotu do kraju - dodał Jakub Bartoszewski, członek Rady Fundacji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY