Nowa gra od EKIPY już dostępna. Tytułowym bohaterem - dinozaur

My Dino Friend
My Dino Friend, źródło: materiały prasowe
T-Bull S.A. oraz GG Bay, gamingowa organizacja grupy EKIPA HOLDING z przyjemnością prezentują efekt kooperacji, którym jest gra mobilna My Dino Friend już teraz dostępna w sklepach z aplikacjami mobilnymi.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Nad grą My Dino Friend pracował zespół składający się z deweloperów z T-Bull S.A. oraz członków GG Bay – gamingowej organizacji należącej do popularnej grupy EKIPA. Wspólnie została opracowana koncepcja gry, a także jej design i dostępne aktywności.

- My Dino Friend to dla nas wyjątkowy projekt, przy którym pracował kolektyw kreatywnych, otwartych i zaangażowanych twórców. W rezultacie stworzyliśmy grę, która dotrze do szerokiego grona odbiorców i nie możemy doczekać się jej odbioru – komentuje Damian Fijałkowski, Prezes Zarządu T-Bull S.A. I dodaje: – Współpraca z GG Bay i fantastycznym zespołem EKIPY były dla nas niezwykle motywujące, czujemy, że wzajemnie się uzupełniamy i dzisiejsza premiera to dopiero początek długoterminowej relacji.

Nowa produkcja jest grą mobilną, która łączy w sobie dwie mechaniki - pierwsza polega na opiekowaniu się wirtualnym dinozaurem, druga umożliwia wzięcie udziału w szeregu angażujących mini gier, dzięki którym gracze będą awansować w rankingu opiekunów i odblokowywać kolejne nagrody.

Dino Przyjaciela możemy przebierać tak, aby pasował do naszego stylu. Do wyboru są dziesiątki ubrań – koszulki, bluzki, spodnie, czapki i buty. Personalizacji poddamy też dom, w którym mieszka dinozaur. Wszystkie elementy kosmetyczne można zdobyć poprzez udział w mini grach.

My Dino Friend jest dostępny za darmo na urządzenia mobilne z systemem Android.

ZOBACZ RÓWNIEŻ