Nestmedic wzmacnia zespół. Do medtechu dołącza Magdalena Ślusarczyk

Magdalena Ślusarczyk
Magdalena Ślusarczyk, fot. materiały prasowe
Ekspertka z wieloletnim doświadczeniem w branży innowacji medycznych – Magdalena Ślusarczyk – dołączyła do zespołu Nestmedic. W spółce będzie odpowiadać za Bussines Development.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Magdalena Ślusarczyk posiada ponad 11-letnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie innowacji medycznych oraz ich implementacji na międzynarodowych rynkach. Zdobywała je, pracując m. in. na stanowisku dyrektora klinicznego czy menadżera ds. szkoleń w międzynarodowej firmie innowacyjnych technologii IT w medycynie. Opracowywała scenariusze szkoleń produktowych, wdrażała i trenowała specjalistów, lekarzy oraz managerów różnego szczebla z całego świata.

Magdalena Ślusarczyk jest wykładowczynią akademicką przedmiotów medycznych. Jako założyciel Klubu sportowego, pełniła funkcję dyrektora ds. sportu i rozwoju klubu Mazovia Warszawa. Jest także członkiem rady nadzorczej spółki BlueSoft Ventures.

– Wieloletnie doświadczenie Magdaleny Ślusarczyk w branży innowacji medycznych oraz dokonania w zakresie pozyskania certyfikacji FDA, sprawiły, że zaprosiliśmy ją do naszego zespołu i bardzo się cieszymy, że to zaproszenie przyjęła. Będzie współodpowiedzialna za proces komercjalizacji naszego produktu, w tym pozyskania certyfikacji FDA – komentuje Jacek Gnich, prezes Nestmedic.

Inspiracje: Olga Malinkiewicz

- Bardzo cieszę się, że dołączyłam do zespołu i że wspólnie będziemy pracować na międzynarodowy sukces. Mam szansę wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie zdobyte na przestrzeni ostatnich lat. Nestmedic stworzył produkt z ogromnym potencjałem, który absolutnie wpisuje się w światowe trendy rozwoju branży medtech. Mam nadzieję, że wspólnie osiągniemy wyznaczone cele – mówi Magdalena Ślusarczyk.

W czerwcu tego roku firma Nestmedic oficjalnie uzyskała certyfikat MDR wyrobu medycznego dla swojego najnowszego urządzenia – Pregnabit Pro i platformy Pregnabit Cloud. Ostatnio poinformowała z kolei o podpisaniu umowy z holenderskim dystrybutorem ICT HCTS, co sprawi, że system Pregnabit będzie dystrybuowany do instytucji medycznych i szpitali w całej Europie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ