Marka Godna Zaufania 2021. Gala wręczenia statuetek

Marka Godna Zaufania 2021. Gala wręczenia statuetek
29 kwietnia 2021r. o godzinie 18.30 odbyła się uroczysta gala wręczenia statuetek Marka Godna Zaufania 2021. Zobacz pełne nagranie.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

 

Marka Godna Zaufania to specjalne badanie, które na zlecenie My Company Polska realizuje instytut badawczy Kantar Polska S.A. Jego najważniejszym celem jest poznanie opinii przedsiębiorców na temat najlepszych marek, produktów i usług skierowanych do biznesu oraz poznanie tych, którym najbardziej ufają.

W tym roku badanie zostało zorganizowane już po raz szósty. Ankieta została wysłana do 22 000 przedsiębiorców: czytelników, prenumeratorów magazynu, osób biorących udział w szkoleniach i konferencjach My Company Polska – kadry zarządzającej, specjalistów i właścicieli firm. Jego wyniki są całkowicie obiektywne - odpowiedzi nie są sugerowane, ale obrazują rzeczywiste opinie przedsiębiorców na temat marek, którym ufają.

Tegoroczną ankietę wypełniło dokładnie 1221 przedsiębiorców. Na bazie ich opinii przyznaliśmy nagrody w łącznie 25 kategoriach. Łącznie wymienili oni ponad 300 marek. Wyróżniliśmy te najlepsze.

Zobacz pełne wyniki badania.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ