Lipcowy numer My Company Polska od jutra w sprzedaży!

My Company Polska lipiec 2021
Fot. Redakcja
Dziś sprzątam rynek NewConnect, dając spółkom nowe życie. Bardziej interesuje mnie biznes, który urośnie setki procent - mówi nam January Ciszewski, właściciel JR HOLDING ASI. Inwestycje - również te alternatywne - to główny temat lipcowego numeru My Company Polska.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

January Ciszewski, który z jednej strony jest bardzo sympatycznym, ciepłym i skłonnym do rozmowy człowiekiem, jest też jednym z głównych rozgrywających na rynku NewConnect. Choć sam nie lubi tego określenia, to na pewno nie jest płotką tego rynku. Poprzez odwrotne przejęcia wprowadza na parkiet spółki, które często notują wzrosty na poziomie kilku tysięcy procent. Jego giełdowy portfel jest warty prawie miliard złotych. A to dopiero początek. - Bardziej jestem uzdrowicielem niż Midasem. Dobry biznes, który znajduje uznanie moje i mojego zespołu, wchodząc na giełdę przez odwrotne połączenie, uzdrawia NewConnect - mówi Ciszewski.

W lipcowym numerze znajdziecie raport poświęcony inwestycjom - kwiecień 2020 r. był prawdopodobnie najlepszą od dekady okazją do zarobienia pieniędzy na rynku. Piszemy zarówno o inwestowaniu w nieruchomości czy surowce, jak również pochylamy się nad wartością klocków Lego czy kart Pokemon. - Moja kolekcja kart Pokemon jest warta kilka milionów złotych. Niektóre egzemplarze muszę trzymać w skrytkach bankowych - zdradza Rafał Nobis, kolekcjoner.

Na entuzjastów kultury azjatyckiej czeka materiał o mieszkających w Polsce Japończykach, którzy próbują wykorzystać rosnące zainteresowanie dziedzictwem ich kraju. Jest też coś dla fanów treningów wysokościowych, a także tych, interesujących się wykorzystaniem w biznesie wirtualnej rzeczywistości. Natomiast w naszym cyklu poświęconym najlepszym polskim startupom, tym razem opisujemy polskie edtechy, które mają szansę podbić świat.

Ponadto - jak zawsze - czekają na was ulubione stałe rubryki, przegląd najważniejszych zmian w przepisach gospodarczych, materiały motoryzacyjne i lifestyle'owe, a także kolejny odcinek "Polskich Bohaterów Przedsiębiorczości".

Lipcowy numer do nabycia od 1 lipca w punktach sprzedaży (m.in. na stacjach benzynowych, kioskach i księgarniach) oraz na naszej stronie internetowej mycompanypolska.pl.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ