Zbuduj zaufanie i trwałe relacje z klientem w świecie wirtualnym [ZAPOWIEDŹ WEBINARU]

Zbuduj zaufanie i trwałe relacje z klientem w świecie wirtualnym [ZAPOWIEDŹ WEBINARU]
28 września o godz. 16 na platformie ClickMeeting odbędzie się webinar pt. "Zbuduj zaufanie i trwałe relacje z klientem w świecie wirtualnym. Jak Inperly odpowiada na potrzeby branży finansowej". My Company Polska zostało patronem medialnym wydarzenia.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

W dobie dynamicznie postępującej cyfryzacji i przeniesienia większości procesów biznesowych do świata wirtualnego, firmy stają przed nowymi wyzwaniami. Jak zadbać o pozytywne doświadczenia klientów obsługiwanych zdalnie? Jak pracownicy mają odnaleźć się w roli wirtualnych doradców? Jakich narzędzi użyć i, co najważniejsze, jak dotrzeć z nimi do wszystkich klientów oraz przekonać do korzystania?

Zapraszamy na webinar poświęcony rozwiązaniu odpowiadającym na potrzeby oraz trendy technologiczne w sektorze finansowym i ubezpieczeniowym. Opowiemy o raporcie "Nowa rzeczywistość branży finansowej", przygotowanym we współpracy z Natural Innovations Labs. Zaprezentujemy omnichannelowe rozwiązanie Inperly, którego podstawową funkcją jest umożliwienie pełnej obsługi klienta w formie zdalnej. Do rozmowy zaprosiliśmy także przedstawicieli naszych partnerów, Piotra Szczepanika z Microsoft oraz Adama Fijałkowskiego z EY. Spotkanie poprowadzi Anna Prończuk-Omiotek.

Webinar odbędzie się 28 września o godzinie 16:00, na platformie ClickMeeting.

Formularz rejestracyjny można znaleźć TUTAJ.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY