Zbliża się XII Europejski Kongres Gospodarczy

Zbliża się XII Europejski Kongres Gospodarczy
XII Europejski Kongres Gospodarczy (EEC – European Economic Congress) odbędzie się w dniach 2-4 września 2020 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Po raz piąty wydarzeniu towarzyszyć będą European Tech and Start-up Days. Trzydniowa, największa gospodarcza debata Europy Centralnej odbywać się będzie także online.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

– Zapraszamy w dniach 2-4 września br. do Katowic, do Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Wszystko odbędzie się z zachowaniem obowiązujących wymogów dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa. Jednocześnie debaty, sesje i gale transmitowane będą online – mówi Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP, organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach i European Tech and Start-up Days.  

Główne nurty tematyczne XII Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach to: Europa przyszłości, Zielony Ład, walka z recesją, transformacja energetyki i gospodarka ery cyfrowej. Trzy dni wrześniowych debat zgrupowane zostaną w bloki tematyczne takie jak: cyfryzacja, nowe technologie, energia i klimat, rozwój i środowisko, międzynarodowa współpraca gospodarcza, transport i mobilność, przemysł, miasto, metropolia, region, rynek nieruchomości, edukacja i rynek pracy, inwestycje, zarządzanie, przemysł spożywczy, rynek i marketing, finanse, społeczeństwo – ekonomia, ochrona zdrowia. Nie zabraknie także sesji w ramach European Tech and Start-up Days.

– Wyjątkowy charakter tegorocznego Kongresu wynikać będzie przede wszystkim z możliwości spotkania i rozmowy po długiej przerwie, ale także, z jeszcze szerszego wymiaru wydarzenia, odbywającego się równolegle w internecie. Zapraszamy! – dodaje. 

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY