Skok w rozwoju twojego startupu. Dołącz do programu akceleracyjnego Mazovian Startup

Skok w rozwoju twojego startupu. Dołącz do programu akceleracyjnego Mazovian Startup
Rozpoczęła się rekrutacja do drugiej rundy IV edycji Mazovian Startup, programu dedykowanego startupom, które nie tylko tworzą innowacje, ale również dążą do tworzenia pozytywnego wpływu społecznego.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Startupy zgłaszające swoje projekty mają szansę uzyskać wsparcie finansowe i merytoryczne ze strony Youth Business Poland, realizatora programu, którego finansowanie pochodzi z budżetu Województwa Mazowieckiego. A tegoroczna edycja skupia się na rozwiązaniach z sektorów: IT/ICT, logistyka, foodtech (żywność), fintech (finanse i technologia), zdrowia, edukacji, przemysłu, rolno - spożywczych, ochrony środowiska, sztucznej inteligencji.

Mazovian Startup to nie tylko program akceleracyjny, ale także platforma współpracy z szerokim gronem partnerów. Partnerzy strategiczni tacy jak ROHLIG SUUS Logistics, PwC, Carrefour, programu angażują się w rozwój projektów, oferując wsparcie i dostęp do swojej wiedzy eksperckiej i sieci kontaktów.

Poprzednie edycje programu przyniosły wiele innowacyjnych rozwiązań w obszarze technologii rolniczych i spożywczych. Dzięki zaangażowaniu partnerów, startupy miały możliwość testowania swoich rozwiązań na rynku oraz szybkiego rozwoju swoich projektów.

W ramach programu organizowane są również różnorodne inicjatywy edukacyjne i promocyjne, takie jak warsztaty, spotkania i warsztaty, które mają na celu edukację i przybliżenie możliwości rozwoju innowacyjnych projektów dla startupów z regionu Mazowsza.

Rekrutacja do programu trwa do 30 kwietnia 2024r. Jury programu wyłoni 30 najlepszych projektów, które otrzymają wsparcie w postaci mentorów, inwestorów oraz szansę na zdobycie finansowania na rozwój. W finale programu startupy będą miały możliwość rywalizacji o atrakcyjne nagrody o łącznej puli 75 000 zł, które pomogą im dalej rozwijać swoje przedsięwzięcia.

Zgłoszenia do programu można składać online pod adrsem - https://forms.gle/nwxQHDDappLtxryi9. Więcej informacji o Mazovian Startup oraz Youth Business Poland można znaleźć na oficjalnych stronach internetowych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ