Patronaty My Company Polska. Październik 2022

Patronaty My Company Polska. Październik 2022
Oto wydarzenia, którym patronuje My Company Polska.
ARTYKUŁ BEZPŁATNY

z miesięcznika „My Company Polska”, wydanie 10/2022 (85)

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Zbliża się 23. edycja Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych URODA  

Tegoroczna edycja odbędzie się w Gdańsku 15–16 października w AMBEREXPO. Targi kierowane są zarówno do profesjonalistów, jak i miłośników piękna. Jesienna edycja targów to idealna okazja do promocji swoich produktów i usług, zapoznania się z trendami na nadchodzący sezon, 

a także nawiązania kontaktów biznesowych. Nie zabraknie tu także okazji do doskonalenia swoich umiejętności (fryzjerskich, barberskich, kosmetycznych). Atrakcyjny program daje możliwość sprawdzenia się w renomowanych, międzynarodowych mistrzostwach, prestiżowych konkursach i fascynujących pokazach. Goście targów będą mogli wziąć udział w merytorycznych wykładach w ramach konferencji naukowej URODA SCIENCE poświęconej urodzie oraz w kreatywnych warsztatach o różnorodnej tematyce.

----------------------------------------------------------------------

Local Trends – o tym się będzie mówić

Nowa perspektywa finansowa UE, adaptacja do zmian klimatycznych czy kwestie związane z uchodźcami to tematy, o których dyskutuje się w samorządach całej Polski. Okazją do porozmawiania o nich w szerszym gronie, podzielenia się doświadczeniami  i obawami czy wysłuchania ekspertów będzie Local Trends – Europejskie Forum Samorządowe. 

Przez dwa dni omawiane będą najważniejsze problemy, przed jakimi stoją jednostki samorządu, a na zakończenie – wypracowane rekomendacje. Druga edycja imprezy odbywać się będzie 17–18 października w Poznań Congress Center.

Organizatorzy szacują, że w  tegorocznym EFS weźmie udział ok. 1,5  tys. osób. Tematów do rozmów – tych mniej i bardziej oficjalnych – nie zabraknie. Program forum, który powstał po rekomendacjach uczestników i uczestniczek zeszłorocznego EFS, pokazuje najważniejsze tematy, z jakimi mierzą się lub będą się mierzyć w niedalekiej przyszłości polskie samorządy. 

W tym roku po raz pierwszy w ramach Local Trends odbędzie się Forum Rozwoju Miast. Jego VI edycja poświęcona będzie temu, co daje miastu poczucie wspólnoty. Z kolei na Kongresie Regionów, który również towarzyszy EFS, poruszane będą m.in. tematy promocji poprzez sport i w mediach cyfrowych czy elektrycznych samochodów w służbie samorządów. 

Organizatorami Local Trends – Europejskiego Forum Samorządowego są Grupa MTP i Fundacja Centrum Myśli Strategicznych. 

----------------------------------------------------------------------

Trwa rejestracja na Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu 2022

24 października startuje 5-dniowy cykl wydarzeń Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu 2022, dzięki któremu każdy uczestnik ma szansę poznać tematykę ESG i zrównoważonego rozwoju w strategiach firm. 

Każdy dzień to dawka inspiracji poświęcona konkretnemu obszarowi z zakresu ESG: od strategii, zrównoważonego finansowania przez wymogi sprawozdawcze, wyzwania środowiskowe po ocenę spółek i praktyczne rozwiązania, jak zorganizować obszar ESG w firmie. 

Zróżnicowana formuła wydarzenia, uwzględniająca prelekcje, wywiady i prezentacje pozwala na szybkie przyswojenie informacji w dziedzinie, która staje 

się nieodłącznym elementem nowoczesnej strategii biznesowej. Wszyscy uczestnicy otrzymają świadectwo udziału w konferencji. Zapraszamy do bezpłatnego udziału.

----------------------------------------------------------------------

Wydarzenie dla branży SEO i SEM

SemKRK powraca po raz 20.! Największy barcamp o tematyce SEM i SEO zawita ponownie do Muzeum Manggha w Krakowie, a razem z nim siedmiu ekspertów z branży ze swoimi prelekcjami. Wydarzenie odbędzie się w ostatni weekend października. Organizatorem jest krakowska agencja DevaGroup.

Nieważne, czy jesteś specjalistą SEM, SEO, pracujesz w agencji marketingu internetowego, dziale marketingu, branży e-commerce, czy prowadzisz własny biznes. Idea spotkań ciągle pozostaje niewyczerpana. Spotkaniom przyświeca jeden  główny cel: edukacja. Korzystając z niestandardowego sposobu wyboru prelegentów (jakim jest głosowanie na tematy prezentacji bez znajomości ich autorów), szansę pokazania się na scenie zdobywają nowe twarze w branży. Kolejne wydarzenie odbędzie się  już 28 października w Krakowie. Już nie możemy doczekać się tego spotkania na żywo!

Podczas semKRK#20:  

• zobaczycie siedem prelekcji: trzy marketingowe gwiazdy, które zostały zaproszone przez CEO DevaGroup 

– Krzysztofa Marca, dwoje zwycięzców z głosowania C4P, dwie zwycięskie prezentacje case studies z konkursu semKRK Awards 2022,

• weźmiecie udział w wyjątkowym wydarzeniu branży SEM i SEO,

• poznacie nowinki branżowe, które zainspirują Was do działania, 

• będziecie mogli zadawać ekspertom pytania na żywo!

To wydarzenie ma akredytację DIMAQ, co oznacza, że posiadacze certyfikatu DIMAQ mogą otrzymać punkty recertyfikacyjne za udział. 

----------------------------------------------------------------------

Banki kontra cyfrowi przestępcy

 

Fight FinCrime Forum 2022 to międzynarodowe wydarzenie w idei think tank. Celem forum jest wymiana wiedzy i stworzenie przestrzeni do dyskusji w zakresie zapobiegania przestępczości finansowej, m.in. finansowania terroryzmu czy łamania sankcji. Forum odbędzie się już 18 października w formie hybrydowej, stacjonarnie w Sound Garden Hotel w Warszawie i online.

Spotkanie jest okazją do poznania trendów rynkowych, międzynarodowych zmian legislacyjnych, praktyk wdrożeniowych oraz do przekazania doświadczeń z zakresu egzekwowania prawa w dziedzinie przestępczości finansowej. Konferencja skierowana jest do profesjonalistów, studentów i osób zainteresowanych przeciwdziałaniem praniu pieniędzy. Udział jest bezpłatny. 

Organizatorem jest NatWest Group w Polsce, jedna z największych instytucji finansowych w Wielkiej Brytanii.

Link do rejestracji: https://www.fightfincrime.pl/

----------------------------------------------------------------------

VI Forum Współpracy Edukacji i Biznesu – EDUMIXER już w październiku na Uniwersytecie Warszawskim

Już po raz szósty o współpracy nauki z biznesem rozmawiać będą podczas EDUMIXERA eksperci: reprezentanci firm oraz uczelni i placówek edukacyjnych. Tematem przewodnim konferencji będzie „Bezpieczeństwo w teleinformatyce. Wyzwanie dla edukacji, rynku pracy i przedsiębiorców”. Konferencja odbędzie się w dniach 18–20 października 2022 r. w budynku B, w Auli Rady Wydziału, w Sali B205 Uniwersytetu Warszawskiego, na Wydziale Zarządzania, ul. Szturmowa 1/3 w Warszawie.

Tegoroczna edycja to trzy dni dyskusji o wyzwaniach kompetencyjnych, których efektem będzie stworzenie modelu współpracy środowiska naukowego z firmami technologicznymi. 

Głównym celem konferencji jest wypracowanie propozycji zmian w programach kształcenia, uwzględniających rozwój technologiczny oraz potrzeby dynamicznego rynku pracy, wymiana doświadczeń i transfer najlepszych praktyk pomiędzy sektorem edukacji formalnej i pozafomalnej czy przedsiębiorcami i instytucjami. Istotna jest także poprawa współpracy i zbudowanie partnerstwa pomiędzy podmiotami kształtującymi rynek pracy, możliwa dzięki identyfikacji potrzeb kompetencyjnych poszczególnych grup specjalistów z obszarów informatyki, telekomunikacji i cyberbezpieczeństwa. Finalnym efektem będą rekomendacje konkretnych rozwiązań, które zapewnią potrzebne kompetencje dla zainteresowanych podmiotów.

My Company Polska wydanie 10/2022 (85)

Więcej możesz przeczytać w 10/2022 (85) wydaniu miesięcznika „My Company Polska”.


Zamów w prenumeracie

ZOBACZ RÓWNIEŻ