Patronaty. Maj 2021

Kongres 590
Kongres 590
Najnowsze wydarzenia ze świata biznesu. Polecane konferencje i kongresy
ARTYKUŁ BEZPŁATNY

z miesięcznika „My Company Polska”, wydanie 5/2021 (68)

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

5. edycja Kongresu 590 na żywo transmitowana 5-6 maja  

Ponad pięćdziesiąt paneli, trzy sceny, dwustu prelegentów i pięć kluczowych obszarów tematycznych. To wszystko zaplanowali organizatorzy 5. edycji Kongresu 590, która rozpoczyna się już 5 maja br. 

Punktem wyjścia do tegorocznej rozmowy o przyszłości Polski i świata będą doświadczenia z 2020 r. związane ogólnoświatową pandemią, w tym m.in. zatrzymaniem gospodarki, pracą zdalną, zmianą stylu życia i edukacji. Podczas Kongresu 590 uczestnicy i prelegenci zajmą się pięcioma tematami kluczowymi dla przyszłości naszego regionu. To bezpieczeństwo zdrowotne i ekologia, społeczeństwo, gospodarka, eksport i ekspansja gospodarcza oraz infrastruktura.  

– Przygotowując tę edycję, postawiliśmy na formułę hybrydową – mówi Remigiusz Kopoczek, prezes spółki Kongres 590. – W ciągu dwóch dni kongresu na trzech scenach jednocześnie prowadzone będą panele dyskusyjne transmitowane na żywo. W moderowanych dyskusjach wezmą udział liderzy z różnych branż, którzy na bieżąco po każdym bloku panelowym podsumują poruszane tematy. Uruchomimy również Studio 590, które będzie przygotowywało interesujące materiały m.in. wywiady z naszymi gośćmi – sygnalizuje Remigiusz Kopoczek. 

Wydarzenie zostało objęte patronatem prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, który będzie otwierał Kongres. Oprócz prezydenta wśród zaproszonych gości znajdą się m.in. premier RP Mateusz Morawiecki; wicepremier, minister aktywów państwowych Jacek Sasin; przedstawiciele rządu; samorządów; organizacji pozarządowych; spółek Skarbu Państwa; biznesu i nauki. 

W gronie gości specjalnych Kongresu 590 będą też m.in. George Friedman, prognosta geopolityczny; dr Jacek Bartosiak, ekspert ds. geopolityki oraz Parag Khanna, ekspert w zakresie stosunków międzynarodowych, autor książki „Przyszłość należy do Azji”. 

Więcej na kongres590.pl         

--------------------------------------------------------------

Forum IAB 2021: OdNowa. Redefinicja czy reset?

8–10 czerwca br. wybitni eksperci świata marketingu, nauki i biznesu będą dzielić się inspiracjami i prezentować najnowocześniejsze marketingowe rozwiązania i trendy, które pozwolą na jak najbardziej efektywną adaptację i restrukturyzację biznesów w obliczu zmian wywołanych pandemią COVID-19. Piętnasta edycja Forum IAB upłynie pod hasłem OdNowa. Redefinicja czy reset?

Forum IAB jest najbardziej inspirującą konferencją marketingową w Polsce. Od ponad 14 lat wytycza standardy najlepszych praktyk i stanowi jedno z najważniejszych źródeł inspiracji, wiedzy i doświadczeń w szeroko pojętej branży digital marketingu w Polsce. 

Więcej informacji na temat Forum IAB 2021 znajduje się na stronie forumiab.pl.

 --------------------------------------------------------------

Bibby Fair Pay Run - zapoBIEGAJ zatorom płatniczym

Wyjątkowe wydarzenie: wirtualny bieg, którego celem jest zwrócenie uwagi na problem zatorów płatniczych, dotykający – szczególnie teraz – małe i średnie przedsiębiorstwa.

Organizatorzy chcą przypomnieć wszystkim uczestnikom życia gospodarczego w kraju, że terminowe opłacanie faktur to podstawa zdrowej i prężnie działającej gospodarki. Bibby Fair Pay Run to nie tylko okazja do zadbania o swoją kondycję fizyczną, ale też promocja pozytywnych postaw płatniczych w biznesie.

Zapraszamy wszystkich biegaczy amatorów, szczególnie przedsiębiorców! Pokonajmy wspólnie 150 km wokół miejscowości Zator. Bądźmy razem, choć formuła biegu wirtualnego pozwala każdemu biec w dowolnie wybranym miejscu. Znajdź nas na Facebooku! 

Sponsorem wydarzenia jest Bibby Financial Services 

 

My Company Polska wydanie 5/2021 (68)

Więcej możesz przeczytać w 5/2021 (68) wydaniu miesięcznika „My Company Polska”.


Zamów w prenumeracie

ZOBACZ RÓWNIEŻ