Szukamy firm, którym przedsiębiorcy ufają najbardziej!

Szukamy firm, którym przedsiębiorcy ufają najbardziej!
Wystartowała IX edycja badania Marka Godna Zaufania - projektu realizowanego przez My Company Polska. Weź udział w ankiecie i zdobądź bezpłatną prenumeratę naszego miesięcznika!

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

W tym roku już po raz dziewiąty sprawdzamy, które marki produktów i usług dla biznesu cieszą się największym zaufaniem przedsiębiorców z sektora MSP. Najważniejszym celem badania jest poznanie najlepszych marek, produktów i usług skierowanych do biznesu. 

Tytuł Marka Godna Zaufania przyznajemy już po raz dziewiąty. Choć tak naprawdę słowo „przyznajemy” jest niewłaściwe. Bo to przecież nie redakcja „My Company Polska” wskazuje zwycięzców! Robią to polscy przedsiębiorcy w ogólnopolskim głosowaniu, które przeprowadza ARC Rynek i Opinia. Startupowcy, menedżerowie, specjaliści, prezesi firm wskazują tych, którym ufają najbardziej – do kogo się zgłoszą po poradę, z czyją pomocą najłatwiej sprostają wyzwaniom, z kogo chcą brać przykład.

Chcesz mieć swój udział w projekcie? Zachęcamy do wypełnienia ankiety (za warstwę merytoryczną i techniczną odpowiada firma ARC Rynek i Opinia). Wskażesz w niej 25 marek, którym najbardziej ufasz. Od nas w prezencie otrzymasz darmową prenumeratę w wersji premium.

Kliknij i wypełnij ankietę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź stronę markagodnazaufania.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ